Bydgoszcz
0C
Niebo częściowo zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H 1 • L -1
1C
Wt
2C
Sr
1C
Czw
4C
Pt
0C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaMuzeum Mydła organizuje Toaletową Noc Muzeów
toaletowa noc muzeów muzeum mydła i historii brudu bydgoszcz
06.05.2020 | 19:13

Muzeum Mydła organizuje Toaletową Noc Muzeów

Na zdjęciu: Plakat promujący wydarzenie.

Fot. mat. prasowe

Muzeum Mydła i Historii Brudu organizuje wyjątkową Noc Muzeów. Poza tradycyjnym zwiedzaniem, wydarzenie odbędzie się także online

Pomimo ograniczeń związanych z epidemią, znane w całym kraju bydgoskie muzeum nie odwołuje tradycyjnego, specjalnego zwiedzania, a dostosowuje je do nowej sytuacji. – Tym razem, wydarzenie odbędzie się zarówno na żywo w Muzeum, jak i online na naszym Muzealnym Facebooku, bo chcemy, żeby jak najwięcej gości mogło nas odwiedzić – informują organizatorzy.

„Toaletowa Noc Muzeów” to pierwsze takie wydarzenie w Polsce! Odbędzie się ono zarówno „na żywo” w placówce, jak i „online”. – W Muzeum każdy pozna historię toalet, opowiedzianą w zabawny sposób przez przewodników oraz będzie mógł wziąć udział w warsztatach tworzenia soli kąpielowych. Natomiast online, podczas live’a uczestnicy obejrzą nakręcony przez muzealną ekipę film o historii toalet, a także wezmą udział w warsztatach tworzenia soli kąpielowych. Wszystko zakończy się klasycznym „Q&A” – informuje Waldemar Bujny, menedżer marketingu muzeum.

Wejścia do Muzeum będą odbywać się co 30 minut, zaczynając o 17:00, a kończąc o 21:00. Zwiedzanie w Muzeum potrwa do 45 minut, a online – do 90 minut. Dbając o bezpieczeństwo naszych gości, grupa zwiedzających będzie mogła liczyć maksymalnie 10 osób. – Każdy uczestnik zobowiązany będzie do umycia rąk przed rozpoczęciem programu oraz do zachowania zasad bezpieczeństwa przyjętych w naszym kraju podczas epidemii – podkreśla muzeum. Wydarzenie jest biletowane. Więcej informacji na jego temat można znaleźć na stronie internetowej Muzeum Mydła oraz na fanpage.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści