Muzeum Wodociągów z ofertą na walentynki. Będzie konkurs dla zakochanych
Dodano: 13.02.2016 | 00:25Na zdjęciu: Fragment ekspozycji w wieży ciśnień.
Fot. Pit1233/ wikipedia (wolna licencja)
Z okazji przypadających na niedzielę walentynek liczne instytucje przygotowują specjalną ofertę. Nie inaczej będzie w muzeum wodociągów.
Z okazji święta zakochanych mieszczące się w Hali Pomp przy ul. Gdańskiej 242 oraz w Wieży Ciśnień przy ul. Filareckiej 1 Muzeum Wodociągów będzie czekać szczególnie na pary, które w niedzielę zapłacą za bilet połowę ceny i otrzymają drobny upominek. Chętni będą mogli też wziąć udział w konkursie na zakochane selfie z muzeum. Zdjęcia będzie można nadsyłać do wtorku do godziny 16:00 na adres mailowy muzeum@mwik.bydgoszcz.pl. Trzy najlepsze fotografie zostaną opublikowane w piątek na stronie muzeum oraz profilu na facebooku, a autorzy otrzymają symboliczne nagrody.
W Walentynki muzeum będzie otwarte w godzinach 13:00-20:00. Ostatni zwiedzający zostaną wpuszczeni o godzinie 19.
- Opowiedz mi Bydgoszcz. Wyjątkowy projekt połączył różne pokolenia mieszkańców - 27 czerwca 2026
- Król strzelców w Zawiszy. Ważny transfer! - 26 czerwca 2026
- Gryf Sicienko zaczyna przypominać Zawiszę. Ogromne wzmocnienia! - 26 czerwca 2026



















