Bydgoszcz
10C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h WNW
H 12 • L 8
16C
Czw
16C
Pt
15C
Sob
8C
Nd
8C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczPorady i ciekawostkiNa co warto zwrócić uwagę, wybierając smycze reklamowe?
ipad-820272_1280
11.10.2019 | 09:12

Na co warto zwrócić uwagę, wybierając smycze reklamowe?

Na zdjęciu:

Fot.

Duża konkurencyjność na rynku, stawia przed właścicielami firm nowe wyzwania marketingowe. Mimo że obecnie większość działań promocyjnych przeniosła się do sieci, to nie można zapominać o odbiorcach w realnym świecie. To właśnie wielu z nich odpowiada za zyski ze sprzedaży, dlatego trzeba również zadbać o gadżety reklamowe zachęcające do skorzystania z usług. Mogą nimi być na przykład smycze reklamowe. Jak wybrać najlepszą?

Smycze reklamowe – atrakcyjny i funkcjonalny gadżet

Gadżety reklamowe przyniosą oczekiwany rezultat, jeżeli będą zachęcające dla odbiorcy. Wręczenie upominku, który będzie nieprzydatny w codziennym życiu lub zostanie wykonany w nieciekawej formie, nie spełni żadnej funkcji marketingowej. Smycze firmowe proponowane przez firmę OpenGift (dostępne tutaj: https://www.opengift.pl/smycze-reklamowe/)mogą być w pełni spersonalizowane i wzbogacone o dodatkowe funkcje, dlatego będą mogły być wykorzystane w pracy i w domu.

Smycze z logo firmy dopasowane do odbiorcy

Wybierając gadżety, należy wcześniej określić grupę odbiorców, której mają być wręczane. Jeżeli chodzi o upominki wręczane każdemu klientowi, powinny być jak najbardziej uniwersalne. Można więc zdecydować się na smycz reklamową krótką, która sprawdzi się przy kluczach lub plakietce. W przypadku partnerów biznesowych dobrym pomysłem będzie wręczenie smyczy z portem USB, która przyda się w biurze.

Spersonalizowane smycze z własnym nadrukiem

W gadżetach reklamowych najważniejsze jest to, żeby stanowiły nośnik reklamy. Wybierając smycze z logo firmy trzeba zadbać o to, aby nazwa firmy była czytelna i dobrze wyeksponowana. Warto więc zdecydować się na smycze reklamowe z szerszym pasem, jeżeli firmowy logotyp wymaga więcej miejsca, aby był czytelny w odbiorze.

Wysoka jakość smyczy reklamowych

Należy pamiętać, że gadżety reklamowe stanowią formę kampanii marketingowej, dlatego warto zadbać o to, aby były dobrej jakości. Nie ma sensu inwestować w smycze firmowe, w których napis się szybko zetrze lub wyblaknie. W ten sposób przestanie pełnić swoją funkcję nośnika reklamy i stanie się bezużyteczna. Przez zakupem smyczy trzeba dobrać odpowiednią metodę druku, która zapewni trwały i czytelny napis przez długi czas.

Korzystna cena

Mimo że na działaniach promocyjnych nie warto oszczędzać, to nie oznacza wcale, że trzeba wydawać fortunę. Na rynku dostępne są tanie smycze reklamowe, które nie odbiegają jakością od ich droższych odpowiedników. Dodatkowo wielu producentów oferuje atrakcyjne rabaty przy zamówieniu większych nakładów materiałów reklamowych.

Gadżety reklamowe zgodne z profilem działalności

Wybierając smycze z własnym nadrukiem, warto zwrócić uwagę na to, aby odpowiadały cechom charakterystycznym przedsiębiorstwa. Chodzi tu między innymi o kolorystykę oraz formę wykonania. Trudno wyobrazić sobie, aby smycz dla psa z nadrukowanym logo firmy w jakikolwiek sposób kojarzyła się z usługami dotyczącymi branży IT. W tym przypadku lepiej sprawdzi się smycz z USB lub tradycyjny model na klucze.

Smycze reklamowe o ciekawym wzornictwie

Gadżety reklamowe mają przede wszystkim przyciągać wzrok i być atrakcyjne dla odbiorcy. Wyeksponowana w interesujący sposób grafika, będzie łatwiejsza do zapamiętania niż tradycyjny, niczym nie wyróżniający się napis. Z tego względu należy zwracać uwagę na to, aby smycz reklamowa była funkcjonalna, estetycznie wykonana oraz zachęcająca dla odbiorcy.

Nowoczesne gadżety reklamowe

Oprócz tradycyjnych smyczy na klucze, w ofercie producentów można znaleźć nowoczesne modele, które z pewnością wzbudzą zainteresowanie. Mogą to być smycze z fluorescencyjną taśmą lub służące do zawieszenia plakietki przy bagażu.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Podobne wpisy

Powiązane treści