Bydgoszcz
4C
Opady
75% wilgotność
Wiatr: 4km/h NNW
H 4 • L 3
4C
Pt
7C
Sob
8C
Nd
11C
Pon
11C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINa Jatkach pojawi się jedzenie z Księżyca!
18.12.2015 | 15:20

Na Jatkach pojawi się jedzenie z Księżyca!

Naleśniki spod znaku The Moon są już znane w Bydgoszczy. Wkrótce pojawią się przy ul. Jatki 3

Na zdjęciu: Naleśnikarnia The Moon na Jatkach zadebiutowała podczas imprezy mikołajkowej.

Fot. Stanisław Gazda

„Prosiaczkowi” się nie poszczęściło na Jatkach. Może dlatego, że nie był „z branży”. Naleśnikarnia „The Moon”, która wprowadziła się na jego miejsce, jak wszyscy pozostali sąsiedzi, jest z branży gastronomicznej. Będzie szybko, smacznie i niedrogo. Dzięki tym walorom lokal z pewnością przyciągnie na najbardziej kulinarną ulicę w mieście jeszcze liczniejsze rzesze miłośników dobrych smaków. Fanom naleśników może się spodobać.

Jeżeli zobaczycie na ulicy Mostowej i na Starym Rynku dziewczęta rozdające czarne wizytówki z informacją, że do zamówionego naleśnika lub makaronu otrzymasz zupę gratis – znak to, że naleśnikarnia The Moon przy ul. Jatki otworzyła swoje podwoje. Gospodarze lokalu chcieliby, żeby stało się to w najbliższy poniedziałek, 21 grudnia, o godzinie 12.00.

Naleśnikarnia The Moon nie jest ani nowicjuszem, ani debiutantem na kulinarnej mapie Bydgoszczy. Dała się już poznać miłośnikom naleśników w Focus Mall, przyjęła się w Zielonych Arkadach i zapewne zostanie zaakceptowana przez klientów na ul. Jatki. Sąsiedzi przyjęli lokal życzliwie i każdy mu kibicuje.

Jatkowe naleśnikowe menu nie będzie odbiegać od oferowanego w dwóch pozostałych lokalach. Jednak The Moon na Jatakch, w odróżnieniu od swoich bliźniaków, będzie miał do zaoferowania desery, lepsze makarony z bardziej ekskluzywnymi dodatkami, będzie tam też większy wybór zup. Przewidziane są kulinarne niespodzianki, dostępne tylko na Jatkach. Uchylając rąbka tajemnicy możemy zdradzić, że chodzi m.in. o makaron z leśnymi kurkami, z gorgonzolą, zielonym pieprzem. Kolejny z krewetkami, następny z Pesto. Wyróżnikiem będą też koktajle warzywne np. z jarmużu, ze szpinaku.

Kulinarnie będziemy starać się osiągnąć szczyty i nie będziemy zaniżać poziomu wyznaczonego przez sąsiadów, będąc jednocześnie na cenowych nizinach, dostępnych dla wszystkich – obiecuje Magda Janc, manager The Moon. I zapewnia, że mimo wyznaczonych godzin otwarcia, lokal będzie elastyczny i dostosowywał się do tego, co będzie działo się w pobliżu (imprezy na Starym Rynku, Wyspie Młyńskiej).

The Moon będzie często stosował promocyjne rabaty. Pierwszą taką akcją będzie Fotoakcja, która polegać będzie na zrobieniu w naleśnikarni sweet foci z fotogadżetem (chmurka na patyczku), wstawieniu zdjęcia na facebookową ścianę naleśnik arni The Moon lub swój instagram dodając tagi. Po pokazaniu swojego „dzieła” kelnerce można będzie otrzymać 20% rabat na cały rachunek.


Powiązane treści