Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

NA ŻYWO: Maksymilian Pawełczak wygrywa w debiucie!

Dodano: 16.04.2025 | 14:50

Na zdjęciu: Maksymilian Pawełczak wystąpi na torze w Bydgoszczy w kwalifikacjach Brązowego Kasku.

Fot. Szymon Fiałkowski

Jeszcze nie w lidze, ale w turnieju indywidualnym. Maksymilian Pawełczak po raz pierwszy pojedzie na stadionie przy ul. Sportowej 2. W Bydgoszczy odbędzie się dzisiaj turniej kwalifikacyjny Brązowego Kasku. Start do pierwszego biegu o 16:00, na naszych łamach tekstowa relacja live.

Bydgoszcz i Świętochłowice – to na tych dwóch torach odbędą się dzisiaj (16 kwietnia) turnieje kwalifikacyjne Brązowego Kasku – jednego z prestiżowych turniejów dla młodzieżowców. Na Sportowej 2 zaprezentują się dwaj zawodnicy ABRAMCZYK Polonii: Emil Maroszek i Maksymilian Pawełczak, natomiast na Śląsku wystartuje inny młodzieżowiec bydgoskiej drużyny Kacper Andrzejewski.

Awans do turnieju finałowego z obu turniejów kwalifikacyjnych wywalczy siódemka najlepszych zawodników.

Brązowy Kask 2025 w Bydgoszczy. Relacja live z turnieju

Na naszych łamach przeprowadzimy tekstową relację live z zawodów. Start do pierwszego biegu zaplanowano na godzinę 16:00, a relacja dostępna jest pod Zobacz również i reklamą.

    NA ŻYWO: Maksymilian Pawełczak wygrywa w debiucie!

Sebastian Torzewski

NA ŻYWO - KWALIFIKACJE BRĄZOWEGO KASKU - BYDGOSZCZ, 16.04.2025 R.