Bydgoszcz
0C
Słonecznie
79% wilgotność
Wiatr: 1km/h W
H 2 • L -1
11C
Pon
10C
Wt
9C
Sr
12C
Czw
13C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesNajlepsi pracodawcy regionu wyróżnieni. Kto dostał nagrody?
20.02.2017 | 11:04

Najlepsi pracodawcy regionu wyróżnieni. Kto dostał nagrody?

Wyróżniono najlepszych pracodawców na Kujawach i Pomorzu.

Na zdjęciu: Wyróżnienia wręczono podczas sobotniej gali w hotelu Brda.

Fot. UMB

Pracodawcy z regionu spotkali się na gali w hotelu Brda. Podczas uroczystości przyznano wyróżnienia dla najlepszych w 2016 roku.

Laureaci zostali wyróżnieni podczas sobotniej gali, która odbyła się w hotelu Brda. Tytuł Pracodawcy Pomorza i Kujaw 2016 trafił do bydgoskiego Hanplastu oraz toruńskiego Mentora. Pierwsza z firm została nagrodzona za „konsekwentne budowanie zespołu działajacego w oparciu o takie wartości biznesowe jak wysoka jakość, innowacyjność, ciagłe doskonalenie i dbałość o środowisko naturalne”. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymały także Kolejowe Zakłady Łączności.

W kategorii „Mikro i mały przedsiębiorca” tytuł otrzymała firma Polmass z Bydgoszczy. Uznanie zdobyła za „prowadzenie od 30 lat odpowiedzialnego i stabilnego biznesu opartego o polski kapitał, inwestycje w zasoby ludzkie i innowacje”. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymały Soft Blue SA i ENPIRE.

W kategorii „Innowacyjna firma” tytuł  „Pracodawcy Pomorza i Kujaw 2016” zdobyła bydgoska PESA za „konsekwentne wdrażanie nowych, innowacyjnych produktów oraz dbałość o przepływ wiedzy technicznej wewnątrz organizacji i w relacjach z partnerami zewnętrznymi”. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymały także Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2, a także Instytut Genetyki Sądowej.

Nagroda specjalna „Koryfeusz Kujawsko-Pomorski” za wyznaczanie nowych kierunków myślenia i działania w regionalnej gospodarce trafiła do firmy Atos.


Powiązane treści