Bydgoszcz
18C
Niebo częściowo zachmurzone
60% wilgotność
Wiatr: 7km/h WSW
H 19 • L 16
14C
Czw
9C
Pt
7C
Sob
8C
Nd
8C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaNajpierw obrona, a potem poród. Niezwykły egzamin na Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy
wsb bydgoszcz
20.04.2020 | 21:36

Najpierw obrona, a potem poród. Niezwykły egzamin na Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy

Na zdjęciu: Agnieszka Rerek uzyskała podczas obrony ocenę bardzo dobrą.

Fot. nadesłane

Na Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy odbyła się obrona online. Świeżo upieczona absolwentka miała też dodatkowe powody do radości.

Pierwsza w historii bydgoskiej uczelni obrona pracy magisterskiej odbyła się w ubiegły piątek, 17 kwietnia, o godz. 9:00. Na ten moment niecierpliwie czekała broniąca się Agnieszka Rerek. Wynikało to z zaawansowanej ciąży i zbliżającego się terminu porodu.

Cały egzamin przebiegał bardzo sprawnie i w istocie nie różnił się od tego przeprowadzonego w murach uczelni. Zabrakło nam jedynie uścisku dłoni, ale te gesty gratulacji musimy odłożyć na lepszy czas – mówi dr Dominika Muszyńska-Jeleszyńska, prodziekan WSB w Bydgoszczy. – Obrona była bardzo dobrze zorganizowana i przygotowana. Moje obawy o jakość połączenia lub inne problemy techniczne związane z głosem i wideo okazały się zupełnie niepotrzebne. Komisja przeprowadzająca egzamin była zgrana i bardzo dobrze przygotowana. Obrona okazała się przyjemna, wygodna i przede wszystkim bardzo bezpieczna – mówi Agnieszka Rerek, która zdała egzamin na ocenę bardzo dobrą. Jej historia miała dodatkowe szczęśliwe zakończenie, gdyż następnego dnia wcześnie rano na świat przyszła jej córeczka Anastazja.

To pierwsza obrona pracy dyplomowej online w historii Wyższej Szkoły Bankowej w Bydgoszczy. Uczelnia w obliczu ostatnich wydarzeń stara się zachować ciągłość kształcenia. Wszystkie zajęcia są streamingowane za pośrednictwem zewnętrznej platformy. W trakcie transmisji studenci widzą wykładowców, przygotowane przez nich prezentacje oraz notatki zapisywane na tablicach. Mogą też zadawać pytania poprzez specjalny czat. Zajęcia są interaktywne, odtwarzane na większości sprzętów komputerowych. Wystarczy mieć dostęp do internetu.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aga
Aga
1 rok temu

Jak już to ” w Wyższej Szkole Bankowej”a nie „na”. Teraz to jakaś zaraza z tym wszystkim „na”.

Powiązane treści