Bydgoszcz
4C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h NNW
H 4 • L 3
10C
Sob
13C
Nd
10C
Pon
12C
Wt
10C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczGastronomiaNajwiększa sieć burgerów z nowym punktem w Bydgoszczy. Po raz pierwszy w galerii handlowej
18.12.2020 | 09:49

Największa sieć burgerów z nowym punktem w Bydgoszczy. Po raz pierwszy w galerii handlowej

Na zdjęciu: Bobby Burger otworzył drugi punkt w Bydgoszczy.

Fot. mat. prasowe

Bobby Burger – największa polska sieć burgerowni otworzyła swój lokal w Zielonych Arkadach. Jest to jej pierwsza restauracja w regionie umieszczona w centrum handlowym.

Bobby Burger to pierwsza polska sieć burgerowni. Powstała w 2012 roku, gdy dwóch znajomych wyruszyło food truckiem na ulice Warszawy. Już rok później mieli lokali w samym centrum stolicy i od tej pory pojawili się w 19 miastach. Teraz ich punkt znalazł się w Zielonych Arkadach. – Przestrzeń burgerowni Bobby Burger wyróżnia streetowa grafika na ścianie bocznej, nawiązująca do charakteru marki. Restauracja, której powierzchnia wynosi 30 mkw. jest utrzymana w spójnym klimacie firmy, aby wizyta w niej była nowym doświadczeniem dla klientów, przy jednoczesnym utrzymaniu spójności i standaryzacji produktów – czytamy w komunikacie wydanym przez centrum handlowe.

W menu burgerowni w Zielonych Arkadach – obok klasycznych burgerów ze 100% wołowiną – klienci znajdą propozycje drobiowe oraz burgery wegetariańskie i wegańskie. Dodatkowo każdego burgera można dowolnie modyfikować i zmieniać według własnych preferencji i zwyczajów żywieniowych. Klienci znajdą w ofercie również szeroką gamę autorskich sosów oraz dodatki w postaci frytek, onion ringsów, mozzarella sticksów czy wegańskich nuggetsów.

Bobby Burger w Zielonych Arkadach jest drugim lokalem sieci w Bydgoszczy – pierwszy mieści się na Starym Rynku. Nowy punkt zlokalizowany jest w lokalu na pierwszym piętrze w strefie gastronomicznej, gdzie wcześniej mieściła się Burger Strefa. Od połowy grudnia klienci mogą składać zamówienia na wynos, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Benc Benc 12
Benc Benc 12
3 miesięcy temu

Sieć polska a nazwa jakby zagraniczna 😉

lokals
lokals
3 miesięcy temu

Wydaje mi się, że już w zeszłym roku jadłem burgery w Zielonych Arkadach:) Czy to news czy po prostu reklama, prawie ukryta:)
Samczne go:)

Drwal
Drwal
3 miesięcy temu

@lokals jadłeś, ale w burger strefie, która nie ma powtarzalności smaku i jakości

Powiązane treści