Bydgoszcz
13C
Niebo głównie zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h SE
H 14 • L 12
17C
Wt
13C
Sr
15C
Czw
15C
Pt
15C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesNajwiększe call center w Bydgoszczy oficjalnie otwarte [ZDJĘCIA]
Media System_SG (6)
01.02.2018 | 16:31

Największe call center w Bydgoszczy oficjalnie otwarte [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Media City - najwiksze call center w Bydgoszczy chce zatrudnić jeszcze sto osób.

Fot. Stanisław Gazda

Media System, firma świadcząca usługi contact center oraz outsourcingu sił sprzedaży, zmieniła ostatnio swoją siedzibę. Od 2 stycznia największe call center w Bydgoszczy znajduje się na ostatnim piętrze dworca głównego PKP. Dziś oficjalnie przecięto wstęgę otwierającą nowoczesne locum Media City.

Firma Media System rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku, świadcząc wówczas usługi dla jednego partnera – operatora telekomunikacyjnego. Od tamtego czasu spółka znacząco się rozwinęła i rozszerzyła portfolio partnerów, dla których świadczy usługi. Dlatego też została podjęta decyzja o zwiększeniu przestrzeni biurowej. Szukając najlepszego rozwiązania, firma postanowiła skorzystać z możliwości wynajęcia lokalu w budynku jednego z najnowocześniejszych dworców w Polsce. Tym samym projektując wnętrze zapewniające pracownikom bardzo duży komfort pracy.

Przecinając wstęgę wiceprezydent Bydgoszczy Maria Wasiak powiedziała, że pamięta dobrze jak przyglądała się projektowi nowego dworca PKP na deskach kreślarskich projektantów. Już wówczas tym obserwacjom towarzyszyła troska o to, by powstały obiekt był jak najlepiej wykorzystany, dobrze pomyślany i przyjazny dla wszystkich jego użytkowników.

Ta dzisiejsza uroczystość jest niejako spełnieniem naszych ówczesnych oczekiwań. Bardzo kibicuję temu miejscu, żeby wszystkie nadzieje związane z użytecznością i funkcjonalnością nowego locum Media City spełniły się w 200 procentach – powiedziała zastępca prezydenta Bydgoszczy tuż po przecięciu wstęgi.

Dla prezesa firmy Media System Rafała Rasmusa dzisiejszy dzień jest – jak to określił – częścią tej niesamowitej przygody, która rozpoczęła się pięć lat temu i będzie kontynuowana w tych nowoczesnych warunkach, z wdrażaniem nowego modelu prowadzenia firmy, otwartego na ludzi, na ich motywowanie, jednocześnie zaspokajając cele i wymagania wielu klientów firmy.

Aktualnie w Media City pracuje dwieście czterdzieści osób. Założenie jest takie, by zwiększyć zatrudnienie o kolejnych sto.

Media System wcześniej zajmowało budynek znajdujący się przy ul. Dworcowej 81 b.(budynek byłej „Eltry”).


Powiązane treści