„Nakręć się na pomoc”. Przed bazyliką stanęło serce
Dodano: 04.07.2020 | 19:11Na zdjęciu: Przed bazyliką stanęło serce do zbierania nakrętek.
Fot. UMB
Przed Bazyliką św. Wincenta a Paulo w Bydgoszczy stanęło specjalne serce. Można do niego wrzucać nakrętki.
Bazylika zorganizowała bezterminową akcję „Nakręć się na pomoc”. Na placu przed kościołem ustawiono dwa metalowe kosze w kształcie serca. Można do nich wrzucać nakrętki. – Najważniejsza jest świadomość, że razem możemy więcej – mówi proboszcz parafii ks. Sławomir Bar, cytowany za stroną Urzędu Miasta Bydgoszczy.
Pieniądze ze skupu nakrętek zostaną przeznaczone na wsparcie potrzebujących.
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026
- Po meczu z Rybnikiem farbowali włosy. Wspominamy mecz Polonii Bydgoszcz sprzed ponad 20 lat - 21 czerwca 2026
- Hel, Kołobrzeg i Bory Tucholskie. Wracają wakacyjne pociągi - 19 czerwca 2026















