Bydgoszcz
13C
Słonecznie
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H 16 • L 12
20C
Czw
22C
Pt
24C
Sob
25C
Nd
24C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleNastolatkowie zaatakowali przechodniów. Pobili i grozili użyciem noża
w kajdankach
03.10.2017 | 13:05

Nastolatkowie zaatakowali przechodniów. Pobili i grozili użyciem noża

Nieletni zostali przewiezieni do bydgoskiej izby dziecka.

Na zdjęciu: Chłopcy zostali przewiezieni do bydgoskiej izby dziecka.

Fot. archiwum

Policjanci z Inowrocławia umieścili w Izbie Dziecka w Bydgoszczy dwóch nieletnich w wieku 14 i 16 lat. Nastolatkowie napadli na przypadkowo napotkanych przechodniów. 

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem, około godz. 23:00, na ul. Św. Ducha w Inowrocławiu. Agresywni chłopcy zaatakowali innych nastolatków. – Zagrozili im pobiciem, a nawet użyciem noża i zażądali wydania pieniędzy oraz telefonów, po czym jednego z napadniętych chłopaków uderzyli. Napastnicy przeszukali pokrzywdzonym odzież i plecak – relacjonuje asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy KPP Inowrocław.

Zaatakowanym nastolatkom udało się uciec i powiadomić o wszystkim policjantów. Funkcjonariusze zaczęli szukać sprawców. Udało ich się zatrzymać na pobliskiej ulicy. Podejrzewani o rozbój trafili wówczas do bydgoskiej izby dziecka.  – W poniedziałek kryminalni przekazali materiały sprawy do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Inowrocławiu. To tam zapadną ostateczne decyzje co do dalszego losu nieletnich rozbójników – informuje asp. szt. Drobniecka.

 


Powiązane treści