Bydgoszcz
0C
Niebo głównie zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H 1 • L -1
9C
Nd
8C
Pon
5C
Wt
5C
Sr
4C
Czw
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINasz patronat: Bal międzypokoleniowy „Dobre bo polskie”
Bal
08.11.2017 | 11:54

Nasz patronat: Bal międzypokoleniowy „Dobre bo polskie”

Na zdjęciu: Fragment plakatu imprezy.

Fot. Materiały organizatora.

11 listopada 2017 roku w Restauracji Zatoka w Bydgoszczy mieć będzie miejsce wyjątkowy Bal Wielopokoleniowy „Dobre bo polskie”. Bydgoszczanie będą tam wspólnie obchodzić Narodowe Święto Niepodległości, przy najlepszych polskich utworach muzycznych.

Zabawa przygotowana przez Pracownię Integracji Międzypokoleniowej Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy rozpocznie się o godz. 18:00. Uświetni ją uroczysty obiad i kolacja oraz konkursy tematyczne. Wzorem lat ubiegłych, z pewnością uczestnicy balu pokażą się w strojach nawiązujących do klimatu XX-lecia międzywojennego, z narodowymi biało – czerwonymi akcentami.

Ze względu na duże zainteresowanie zabawą postanowiono dostawić jeszcze dodatkowe 12 miejsc. Bilety można kupić 9 listopada w godz. 9:00-16:00 w Pracowni Integracji Międzypokoleniowej Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy przy Placu Kościeleckich 6. Informacje pod nr tel. 52 585 15 01.

Koszt uczestnictwa w imprezie – 65 złotych. W tej cenie zapewnione będą: miejsce przy stoliku, obiad i kolacja, zimne przekąski, napoje i drinkami, a przede wszystkim znakomita zabawa przy najlepszych polskich przebojach w niezapomnianym klimacie XX-lecia międzywojennego.


Powiązane treści