Bydgoszcz
18C
Niebo częściowo zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 18 • L 17
16C
Pt
10C
Sob
14C
Nd
12C
Pon
12C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaNaukowiec z UKW napisał najlepszą pracę doktorską! Otrzymał nagrodę od ministerstwa
23.12.2020 | 14:28

Naukowiec z UKW napisał najlepszą pracę doktorską! Otrzymał nagrodę od ministerstwa

Na zdjęciu: Dr Łukasz Brzeziński z bydgoskiego UKW został doceniony w konkursie na najlepszą pracę doktorską organizowanym przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych.

Fot. Szymon Fiałkowski

Doktor Łukasz Brzeziński z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego otrzymał pierwszą nagrodę w konkursie Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych na najlepszą pracę doktorską w dziedzinie pracy i polityki społecznej. Jego rozprawę o możliwościach i ograniczeniach coachingu doceniono między innymi za aktualność i oryginalność podjętego tematu.

Dr Brzeziński swoją pracę doktorską obronił stosunkowo niedawno, bo 11 września. Jej pełny tytuł to „Coaching w poradnictwie zawodowym dla osób dorosłych – możliwości i ograniczenia”. Jego promotorem był profesor Ryszard Gerlach, którego wspomagała dr hab. Renata Tomaszewska, zaś recenzentami – dr hab. Ryszarda Cierzniewska i dr hab. Daniel Kukla. – 22 września Rada Dziedziny Nauk Społecznych UKW w Bydgoszczy jednogłośnie przyjęła uchwałę nadającą Łukaszowi Brzezińskiemu stopień doktora nauk społecznych w dyscyplinie pedagogika – informuje Tomasz Zieliński, rzecznik uczelni.

Rozprawa dr. Brzezińskiego została zgłoszona do XXII edycji konkursu wspomnianego Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych. I uzyskała pierwszą nagrodę oraz honorowe wyróżnienie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. O nagrodzie dla pracownika UKW poinformowała podczas gali online minister Marlena Maląg.

Jak podaje w komunikacie bydgoska uczelnia, wszystkie prace były rozpatrywane pod kątem aktualności i oryginalności tematu, jej przydatności dla rozwoju teorii i doskonalenia praktyki w omawianym zakresie czy też zastosowanych form badawczych i ich interpetacji.

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści