Niebezpiecznie nad Jeziorem Jezuickim. Pod mężczyzną załamał się lód
Dodano: 03.12.2023 | 19:19Na zdjęciu: Służby ratownicze interweniowały nad Jeziorem Jezuickim.
Fot. wikipedia/zdjęcie poglądowe
W niedzielę doszło do niebezpiecznego zdarzenia nad Jeziorem Jezuickim. Mężczyzna wpadł do wody.
Do groźnej sytuacji doszło po godz. 14:20, gdy pod starszym mężczyzną załamał się lód. Na miejsce wezwano straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Na szczęście, mężczyzna był niedaleko brzegu i został wyciągnięty przez świadków zdarzenia zanim przybyły służby ratownicze.
Następnie poszkodowany trafił pod opiekę ratowników medycznych. Ostatecznie zadecydowano, że zostanie przewieziony do szpitala na obserwację.
Służby apelują o rozsądne zachowanie. Mimo że tafla została pokryta lodem, nie oznacza to, że można po niej chodzić. Nierozważne zachowanie może skończyć się tragedią.
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026
- Po meczu z Rybnikiem farbowali włosy. Wspominamy mecz Polonii Bydgoszcz sprzed ponad 20 lat - 21 czerwca 2026
- Hel, Kołobrzeg i Bory Tucholskie. Wracają wakacyjne pociągi - 19 czerwca 2026














