Nielegalna wycinka drzew w Bydgoszczy. Straż miejska sprawdziła zgłoszenie
Dodano: 10.04.2026 | 14:41Na zdjęciu: Na taki pojazd kładli drewno sprawcy nielegalnej wycinki.
Fot. Straż Miejska
Wczoraj (9 kwietnia) bydgoska Straż Miejska została zadysponowana do zgłoszenia o nielegalnej wycince drewna.
W czwartek, 9 kwietnia około godziny 15:40 patrol Straży Miejskiej został skierowany na ul. Kapliczną przy skrzyżowaniu z ulicą Przemysłową, gdzie według zgłaszającego miała odbywać się nielegalna wycinka drzew.
– Na miejscu patrol zastał mężczyznę i kobietę, którzy cięli drewno. Osoby te nie posiadały żadnych stosownych zezwoleń – informują municypalni. W związku z podejrzeniem kradzieży drewna na miejsce został wezwany patrol Policji z Komisariatu Bydgoszcz – Fordon, któremu przekazano sprawę do dalszego prowadzenia.













