Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
80% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 2 • L 1
2C
Czw
0C
Pt
-0C
Sob
-1C
Nd
1C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleNiespokojna noc na drogach regionu. Dwie osoby poszkodowane w dwóch groźnych wypadkach [ZDJĘCIA]
17-04-2020_ wypadek Szynwałd_ Więcbork112.pl - Ratownictwo Powiatu Sępoleńskiego-1
17.04.2020 | 07:04

Niespokojna noc na drogach regionu. Dwie osoby poszkodowane w dwóch groźnych wypadkach [ZDJĘCIA]

Do obu wypadków doszło w nocy z czwartku na piątek. Okoliczności obu zdarzeń wyjaśniają teraz policjanci.

Na zdjęciu: W miejscowości Szynwałd, osobowe bmw dachowało i uderzyło w przydrożne drzewo.

Fot. Więcbork112.pl - Ratownictwo Powiatu Sępoleńskiego

Do dwóch groźnych wypadków doszło minionej nocy (16/17 kwietnia) na terenie powiatu więcborskiego. Dwie osoby zostały w nich poszkodowane.

Jak informuje serwis więcbork112.pl – Ratownictwo Powiatu Sępoleńskiego, do pierwszego z wypadków doszło tuż po godzinie 2:30 w miejscowości Jastrzębiec (gm. Więcbork). Z informacji służb wynika, że z nieustalonych jak dotąd przyczyn, kierujący osobową toyotą uderzył w przydrożne drzewo. Kierowcę auta osobowego przewieziono do szpitala, gdzie będzie przechodził szczegółowe badania. Na miejscu działały dwa zastępy straży pożarnej, policjanci i ratownicy medyczni.

Drugie zdarzenie miało miejsce niespełna półtorej godziny później. W miejscowości Szynwałd (gmina Sośno), bmw najpierw uderzyło w drzewo, a następnie także dachowało. Z informacji serwisu więcbork112.pl wynika, że w pojeździe znajdowały się dwie osoby, a jedną przewieziono do szpitala. Ruch w miejscu tego wypadku był na czas działania służb całkowicie zablokowany. Na miejscu oprócz policjantów działali także ratownicy medyczni i dwa zastępy straży pożarnej.

Okoliczności obu wypadków wyjaśniają teraz funkcjonariusze.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści