Bydgoszcz
4C
Słonecznie
70% wilgotność
Wiatr: 6km/h S
H 5 • L 2
3C
Pt
2C
Sob
1C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleNiespokojna sylwestrowa noc dla strażaków z regionu. Gasili dwa groźne pożary [ZDJĘCIA]
31-12-2020_pożar budynku_Wielki Komorsk_OSP Warlubie-1
01.01.2021 | 18:22

Niespokojna sylwestrowa noc dla strażaków z regionu. Gasili dwa groźne pożary [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: W sylwestrową noc, strażacy gasili pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Wielki Komorsk.

Fot. OSP Warlubie

Sylwester w regionie upłynął spokojnie, ale strażacy na Kujawach i Pomorzu w ostatnim dniu 2020 roku gasili dwa groźne pożary.

Tuż po godzinie 21:20, strażacy zostali zadysponowani do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Wielki Komorsk w powiecie świeckim. – Na miejscu zastaliśmy cały budynek w ogniu – relacjonują druhowie z OSP Warlubie. Z komunikatu dyżurnego Komendy Wojewódzkiej PSP wynikało, że jeszcze przed przybyciem służb, budynek opuściły trzy osoby z objawami podtrucia. – Odmawiały zespołom ratownictwa medycznego zabrania do szpitala – przekazał dyżurny KW PSP. Z ogniem walczyło siedem zastępów straży pożarnej, działali także policjanci, pogotowie energetyczne oraz trzy zespoły ratowników medycznych.

KPPSP:ALARM OSP!!!
Wczoraj o godz 21:21 zostalismy zadysponowani do pożaru domu w miejscowości Wielki Komorsk. Na…

Opublikowany przez OSP Warlubie Piątek, 1 stycznia 2021

Jeszcze przed północą, do kolejnego groźnego pożaru doszło we Włocławku. Jak podał portal Włocławek Nasze Miasto, pożar pojawił się w mieszkaniu na drugim piętrze kamienicy przy ul. Jagiellońskiej, a strażacy wynieśli z budynku 74-letnią kobietę, którą następnie ratownicy medyczni przetransportowali do szpitala. Na miejscu pracowały trzy zastępy strażaków.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści