Bydgoszcz
-0C
Słonecznie
80% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 0 • L -1
1C
Sob
0C
Nd
-2C
Pon
-2C
Wt
-1C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleJest przechodzący przez rzekę, byli i przechodzący z choinką. Nietypowy spacer przerwała policja
22.11.2021 | 16:03

Jest przechodzący przez rzekę, byli i przechodzący z choinką. Nietypowy spacer przerwała policja

Na zdjęciu: Troje młodych ludzi zabrało choinkę z placu Teatralnego. Policjanci krótko potem przerwali nietypowy spacer.

Fot. Straż Miejska Bydgoszcz

Tegoroczne miejskie ozdoby świąteczne niektórym bydgoszczanom tak przypadły do gustu, że aż… postanowili je sobie przywłaszczyć. W miniony weekend wędrującą choinkę przejęli jednak policjanci.

Troje młodych ludzi postanowiło zabrać ze sobą w ostatni piątek, 19 listopada choinkę umieszczoną na placu Teatralnym. Zdarzenie – jak relacjonuje bydgoska straż miejska – dostrzegli jednak operatorzy miejskiego monitoringu. Informacja o amatorach ozdób mających w nadchodzących tygodniach cieszyć oczy mieszkańców szybko trafiła do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

W czasie gdy miejskie kamery w dalszym ciągu śledziły nietypowy spacer grupy młodych osób, policja szykowała się do interwencji. Choinka ciągnięta przez jedną z nich „powędrowała” aż na ulicę Gdańską. Tam, w rejonie przystanku koło dawnego centrum handlowego Drukarnia, patrol zatrzymał młodych delikwentów.

Choinka wróciła na swoje miejsce i jest elementem wystroju, który towarzyszy zainaugurowanemu w sobotę Bydgoskiemu Jarmarkowi Świątecznemu.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści