[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nieudane parkowanie. Opel stoczył się na dwa volkswageny [ZDJĘCIA]

Dodano: 18.09.2022 | 14:58

Na zdjęciu: Do zdarzenia doszło na jednym z parkingów przy ul. Wysokiej w Radziejowie.

Fot. KPP Radziejów

Są i takie zdarzenia, do których wzywani są funkcjonariusze. Jedno z nich miało miejsce na jednym z parkingów przy ul. Wysokiej w Radziejowie.

O zdarzeniu poinformowali policjanci, którzy zostali zadysponowani na ul. Wysoką w Radziejowie. To tam miało miejsce nietypowe zdarzenie. – Kobieta kierująca oplem zaparkowała swój samochód na parkingu o lekkim nachyleniu – mówi asp. sztab. Marcin Krasucki z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie i dodaje dalej: – Podczas uruchamiania auta, pojazd stoczył się z górki, uszkodził barierkę i wylądował na stojących poniżej volkswagenach.

Na szczęście nikomu nic w wyniku tego zdarzenia się nie stało, choć chwilę przed zdarzeniem – jak precyzuje rzecznik radziejowskiej komendy – auto próbowano odpalić za pomocą przewodów rozruchowych. – 45-latka nie potrafiła wyjaśnić, jak doszło do stoczenia się pojazdu – zaznacza Krasucki i kończy, że kobietę ukarano mandatem.

Policjanci przypominają o obowiązku zabezpieczenia parkowanych samochodów. – Przepisy dokładnie regulują kwestią zatrzymania i postoju. Kierujący pojazdem jest zobowiązany w czasie postoju zabezpieczyć pojazd przed możliwością jego uruchomienia przez osobę niepowołaną oraz zachować inne środki ostrożności, niezbędne do uniknięcia wypadku. Niestosowanie się do tych zaleceń grozi mandatem w wysokości do 500 zł – mówią funkcjonariusze.

Nieudane parkowanie. Opel stoczył się na dwa volkswageny [ZDJĘCIA]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
obywatel kraju IV świata
obywatel kraju IV świata
4 miesięcy temu

Przyjedzie laweciarz i „poprawi” efekty zniszczeń.