Nieudany drift. BMW uderzyło w ścianę marketu [ZDJĘCIA]
Dodano: 25.05.2022 | 07:40Na zdjęciu: Kierujący bmw uderzył w ścianę budynku przy ul. Włocławskiej w Osięcinach.
Fot. KPP Radziejów
Kierowca bmw postanowił na parkingu przed jednym z marketów w Osięcinach kręcić „bączki” swoim autem. Zamiast nich, było uderzenie w ścianę budynku. – Ukarany został mandatem, a niebawem zapłacić będzie musiał za uszkodzoną elewację i remont auta – mówią policjanci.
Zniszczenie ściany budynku przy ul. Włocławskiej w Osięcinach zgłosił w poniedziałek (23 maja) zarządca nieruchomości. Policjanci szybko ustalili, w jaki sposób doszło do jej uszkodzenia. – Dzielnicowi ustalili, że w nocy, nieznany sprawca uderzył samochodem w ścianę – mówi asp. sztab. Marcin Krasucki z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie.
Szybko ustalono także sprawcę zdarzenia, którym był 28-letni mężczyzna, mieszkaniec miejscowości. Policjantom szybko przyznał się do popełnienia wykroczenia i opisał, w jaki sposób do niego doszło. – Wyjaśnił, że próbując driftować wpadł w poślizg i uderzył bmw w ścianę – dodaje Krasucki. Mężczyzna nie potrafił wyjaśnić, dlaczego odjechał z miejsca zdarzenia. Ujawniono także uszkodzony samochód, który stał na podwórku.
28-latka ukarano kilkuset złotowym mandatem. – Dodatkowo będzie musiał zapłacić za uszkodzoną elewację budynku oraz naprawić auto – kończą radziejowscy policjanci.
- Pieniądze znikały z kont bydgoszczan. Bank wydał oświadczenie, policja prowadzi czynności - 26 października 2025
- Urodzinowy bieg nad Kanałem Bydgoskim. Oglądaj ZDJĘCIA! - 26 października 2025
- Niewyjaśniona zbrodnia na dożynkach rozwiązana. Bydgoscy śledczy zamknęli śledztwo po zabójstwie Karoliny - 25 października 2025






![Bus wbił się w przyczepę na drodze krajowej. Kierowca cudem uniknął śmierci [ZDJĘCIA] 15-10-2025_wypadek DK62 Jarantowice_KPP Radziejów-4](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2025/10/15-10-2025_wypadek-DK62-Jarantowice_KPP-Radziejow-4-150x150.jpg)

