[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nieudany drift. BMW uderzyło w ścianę marketu [ZDJĘCIA]

Dodano: 25.05.2022 | 07:40

Na zdjęciu: Kierujący bmw uderzył w ścianę budynku przy ul. Włocławskiej w Osięcinach.

Fot. KPP Radziejów

Kierowca bmw postanowił na parkingu przed jednym z marketów w Osięcinach kręcić „bączki” swoim autem. Zamiast nich, było uderzenie w ścianę budynku. – Ukarany został mandatem, a niebawem zapłacić będzie musiał za uszkodzoną elewację i remont auta – mówią policjanci.

Zniszczenie ściany budynku przy ul. Włocławskiej w Osięcinach zgłosił w poniedziałek (23 maja) zarządca nieruchomości. Policjanci szybko ustalili, w jaki sposób doszło do jej uszkodzenia. – Dzielnicowi ustalili, że w nocy, nieznany sprawca uderzył samochodem w ścianę – mówi asp. sztab. Marcin Krasucki z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie.

Szybko ustalono także sprawcę zdarzenia, którym był 28-letni mężczyzna, mieszkaniec miejscowości. Policjantom szybko przyznał się do popełnienia wykroczenia i opisał, w jaki sposób do niego doszło. – Wyjaśnił, że próbując driftować wpadł w poślizg i uderzył bmw w ścianę – dodaje Krasucki. Mężczyzna nie potrafił wyjaśnić, dlaczego odjechał z miejsca zdarzenia. Ujawniono także uszkodzony samochód, który stał na podwórku.

28-latka ukarano kilkuset złotowym mandatem. – Dodatkowo będzie musiał zapłacić za uszkodzoną elewację budynku oraz naprawić auto – kończą radziejowscy policjanci.

 

Nieudany drift. BMW uderzyło w ścianę marketu [ZDJĘCIA]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
HGW
HGW
1 miesiąc temu

Noc, Włocławek, parking pod marketem, Seba w BMW – co mogło pójść nie tak??? 🤣🤣🤣