[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Niezwykła impreza już w ten piątek na Starym Mieście. Przyjdź na Magdzińskiego FEST!

Dodano: 15.09.2020 | 14:07

Na zdjęciu: Ulica Magdzińskiego będzie już w ten piątek (18 września) miejscem niezwykłej imprezy.

Fot. Szymon Fiałkowski

Z inicjatywy Menedżera Starego Miasta i Śródmieścia Macieja Bakalarczyka już w ten piątek – 18 września – odbędzie się kolejne wyjątkowe wydarzenie na Starym Mieście. Magdzińskiego FEST będzie wyjątkową okazją do sprawdzenia oferty lokali gastronomicznych na tej ulicy, a także wykonania niezwykłych zdjęć przy specjalnie przygotowanym oświetleniu.

Magdzińskiego FEST to nowe wydarzenie, mające na celu pokazanie coraz szerszej oferty gastronomicznej ulicy Teofila Magdzińskiego. Na jej krótkim odcinku, który jest obecnie deptakiem. funkcjonuje dziś dwanaście lokali gastronomicznych, a już 18 września otwiera się kolejny – La Havana. Miłośnicy różnorodnej oferty gastronomicznej znajdą tu dania kuchni chińskiej, kuchnię Indii, Włoch, klasyczne amerykańskie burgery, a także potrawy z rejonu Bliskiego Wschodu. Ulica to także dobrze już znane miejsce spotkań towarzyskich i relaksu oraz miejscówka na tzn. befory. Jej oferta to szeroki wybór piw – od znanych marek po browary rzemieślnicze. Znajdziemy tu shishe, klasyczne alkohole, shot-bary, ale także najbardziej wyszukane koktajle z całego świata. Ulica Magdzińskiego będzie też dojściem do nowego miejsca w sercu Bydgoszczy – czyli hali targowej.

Już w najbliższy piątek – 18 września – w godz. 15:00 – 23:00 bydgoszczanie będą mieli świetną okazje, by poznać bliżej atrakcje ulicy Magdzińskiego. Podczas Magdzińskiego FEST lokale gastronomiczne mieszczące się na tej ulicy, które włączyły się do akcji – Baalbek, Burger Strefa, Elixir, Metro Express, Mniej Więcej, La Havana, Lumi Shot bar, New China Town, Ogień, Rubaru czy Śledź Bistro – przygotują specjalną, atrakcyjną ofertę cenową, a także wyjątkowe potrawy czy koktajle. Po południu dla najmłodszych odbędą się pokazy puszczania ogromnych baniek mydlanych.

Na Magdzińskiego najlepiej będzie jednak przyjść wieczorem – z okazji wydarzenia przygotowano efektowne podświetlenie elewacji.  Stworzy to doskonałe warunki do robienia zdjęć – przekonali się o tym uczestnicy zeszłorocznego wydarzenia na ulicy Batorego, czyli Nocnego Batorego. Niezwykłe podświetlenie elewacji kamienic przy tej ulicy przyciągnęło młodą parę, która wykonała wówczas kilka zdjęć. W tym roku, dzięki menedżerowi Starego Miasta i Śródmieścia, udało się odnaleźć nowożeńców – Martę i Łukasza. Obchodzący teraz pierwszą rocznicę zawarcia związku małżeńskiego bydgoszczanie otrzymają od organizatorów Magdzińskiego FEST voucher do wykorzystania w lokalach na tej ulicy. Poza oświetleniem, nocnego klimatu na Magdzińskiego dodadzą puszczane przez DJ-a sety.

Powoli kończy się sezon letni i jeśli ktoś długo nie odwiedzał Magdzińskiego, piątek 18 września będzie do tego najlepszą okazją. Wieczorem warto zabrać ze sobą znajomych i zrobić parę wyjątkowych zdjęć. Warto podkreślić, że wydarzenie ma także na celu wykreowanie współpracy wśród właścicieli lokali na tej ulicy oraz budowanie społeczności wokół niej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments