Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Niezwykły film o polskim aktorze. Wygraj bilety do kina!

Dodano: 07.04.2023 | 10:16

Na zdjęciu: Multikino ma bilety dla czytelników portalu MetropoliaBydgoska.PL.

Fot. Klaudia Karczmarek

13 kwietnia o godzinie 19:00 w ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki ze Storytel” w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć przedpremierowo „Prawdziwe życie aniołów”z Krzysztofem Globiszem i Kingą Preis w rolach głównych. Produkcja wejdzie do kin 14 kwietnia. Dzięki współpracy z siecią Multikino MetropoliaBydgoska.PL ma bilety dla Czytelników.

„Prawdziwe życie aniołów”to film fabularny inspirowany życiem Krzysztofa Globisza, jednego z najwybitniejszych polskich aktorów, który w 2014 roku przeszedł rozległy udar. Dziś wraca do zdrowia, przed kamerę i do teatru. Jego osobisty udział w filmie jest wydarzeniem niezwykłym i wyjątkowym – prawdopodobnie po raz pierwszy w historii kina aktor po udarze, cierpiący na afazję i paraliż, wciela się w główną rolę.

W „Prawdziwym życiu aniołów” wystąpili także m.in. Kinga Preis oraz Jerzy Trela, a gościnnie na ekranie pojawiła się Anna Dymna. Znany i ceniony aktor Adam (Krzysztof Globisz), przechodzi nagły i rozległy udar. Traci zdrowie i niezbędne do wykonywania swojego zawodu narzędzie – mowę. Pomimo niedającej nadziei diagnozy Agnieszka – żona Adama (Kinga Preis) z uporem i determinacją walczy o jego powrót do zdrowia i na scenę. Czy rodzina i przyjaciele zmotywują Adama by podjął wyzwanie i wydostał się z krainy między jawą, a snem, do której trafił w czasie choroby? Czy Adam wyjdzie z afazji i wróci do swojego życia przed udarem, kiedy był cenionym aktorem i uwielbianym przez studentów pedagogiem? Co tak naprawdę okaże się najważniejsze?

„Łączy nas miłość do historii”. Pod tym hasłem Storytel i Multikino łączą siły, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich odbiorców. W ramach tej współpracy Storytel oferuje 25% zniżki na bilety do kina. Kody upoważniające do zniżki można pobrać na stronie www.storytel.com/pl/pl/c/offoweczwartki

Projekt „OFFowe czwartki ze Storytel” odbywa się w kinach sieci Multikino w każdy czwartek o godzinie 19.00. Podczas kolejnych projekcji w ramach cyklu widzowie będą mieli okazję zobaczyć produkcję „Bo się boi” (20.04) oraz „Aftersun” (27.04).

Bilety są do nabycia w kasie kina i na www.multikino.pl.


Wygraj bilety do kina!

Dzięki współpracy portalu MetropoliaBydgoska.PL z siecią Multikino mamy dla Was bilety na wydarzenia specjalne, w tym właśnie czwartkowy pokaz filmu „Prawdziwe życie aniołów”. Aby wygrać podwójną wejściówkę, należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl o tytule „KINO”, w treści podając imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie: Jaki jest twój ulubiony film o aktorze/aktorach i dlaczego?

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku, 10 kwietnia do godziny 23:59. Autorzy najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni. Ze zwycięzcami skontaktujemy się w wiadomości zwrotnej. Regulamin konkursu dostępny na stronie MetropoliaBydgoska.PL.

0 0 votes
Article Rating
Niezwykły film o polskim aktorze. Wygraj bilety do kina!
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments