[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Noc planszówek w szczytnym celu. Zagraj i pomóż kenijskiej szkole

Dodano: 16.05.2022 | 13:06

Na zdjęciu: Noc planszówek odbędzie się w sobotę, 21 maja.

Fot. mat. partnera

Centrum Gier Pegaz zaprasza do wzięcia udziału w nocnym wydarzeniu, które ma pomóc w zebraniu funduszy na budowę i wyposażenie sali komputerowej w kenijskiej szkole podstawowej.

Bydgoskie Centrum Gier Pegaz jest największym w regionie specjalistycznym sklepem z grami planszowymi oraz wypożyczalnią gier i gralnią. W wypożyczalni gier oferuje możliwość przetestowania gry przed zakupem. Organizuje również cykliczne turnieje w gry figurkowe, planszowe i karciane oraz noce planszówek, z których jedna rocznie jest edycją charytatywną.

Działalność fundacji mogesieuczyc.pl od lat jest wspierana przez Centrum Gier Pegaz, dzięki czemu dzieci w Kenii mają lepszy dostęp do edukacji. Podczas poprzedniej charytatywnej edycji udało się zebrać ponad 4 143 zł, za które kupiono 27 ławek szkolnych.

Podczas tegorocznej edycji charytatywnej nocy planszówek odbędzie się m.in. turniej grania w karciano-kościaną grę Dice Throne, podczas którego będzie można wygrać nagrody od Lucky Duck Games. Dodatkowo organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w charytatywnej aukcji gier planszowych, na którą można przeznaczyć gry z prywatnej kolekcji. Środki z aukcji zostaną przekazane fundacji.

Noc planszówek odbędzie się w sobotę, 21 maja 2022 roku o godz. 17.00 w Pałacyku na terenie Muzeum Wodociągów przy ul. Gdańskiej 242 w Bydgoszczy.

Wejściówki można kupić na stronie www.mogesieuczyc.pl/74nocka. Cały dochód zostanie przekazany na wyznaczony cel. Liczba miejsc jest ograniczona.

Noc planszówek w szczytnym celu. Zagraj i pomóż kenijskiej szkole
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments