Bydgoszcz
1C
Lekkie opady śniegu
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 1 • L 1
2C
Pon
2C
Wt
3C
Sr
1C
Czw
1C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleNocny pożar mieszkania w województwie. Zginął w nim mężczyzna
straż pożarna_wóz strażacki - na sygnale_ Maciej Rejment-1
30.06.2020 | 13:00

Nocny pożar mieszkania w województwie. Zginął w nim mężczyzna

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do strażaków tuż przed godziną trzecią w nocy.

Na zdjęciu: Z ogniem na miejscu zdarzenia walczyły dwa zastępy straży pożarnej.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

Dwa zastępy straży pożarnej gasiły w nocy z poniedziałku na wtorek (29/30 czerwca) pożar w mieszkaniu w kamienicy przy Starym Rynku we Włocławku. Zginęła w nim jedna osoba.

Jak przekazuje dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, do pożaru doszło tuż przed godziną trzecią w nocy.

Ogień wybuchł w mieszkaniu narożnym na parterze w kamienicy przy Starym Rynku we Włocławku. Na miejscu działały dwa zastępy straży pożarnej, a także ratownicy medyczni i policjanci. W wyniku pożaru, śmierć poniosła jedna osoba. – To 44-letni lokator tego mieszkania – informuje st. sierż. Tomasz Tomaszewski z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

Po akcji gaśniczej, do działań przystąpili śledczy m.in. biegły z zakresu pożarnictwa. – Wstępnie podczas oględzin śledczy ustalili, że przyczyną mogło być zaprószenie ognia przez mieszkańca lokalu – mówi rzecznik włocławskiej policji.

Ciało zmarłego 44-latka zostało zabezpieczone do przeprowadzenia sekcji zwłok. Okoliczności pożaru ustalają policjanci pod nadzorem włocławskiej prokuratury.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści