Bydgoszcz
16C
Słonecznie
55% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSW
H 16 • L 16
9C
Pt
8C
Sob
8C
Nd
8C
Pon
10C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleNocny pożar w budynku wielorodzinnym. Z ogniem walczyło kilkunastu strażaków
17.06.2020 | 08:27

Nocny pożar w budynku wielorodzinnym. Z ogniem walczyło kilkunastu strażaków

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do służb we wtorek, kwadrans przed godziną dwudziestą trzecią.

Na zdjęciu: Na miejsce pożaru łącznie zadysponowanych zostało osiem zastępów straży pożarnej.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

Chwilę przed godziną drugą w nocy, strażacy ugasili pożar mieszkania na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Stare Miasto w Inowrocławiu.

Jak informuje kpt. Jarosław Skotnicki z inowrocławskiej straży pożarnej, zgłoszenie o pożarze wpłynęło do służb kwadrans przed godziną 23:00. – Na miejscu działało osiem zastępów straży pożarnej – mówi. Zadysponowane zostały także służby pogotowia gazowego, energetycznego, ratownicy medyczni i policjanci.

Pożar pojawił się w mieszkaniu na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. Stare Miasto w Inowrocławiu. – Mieszkanie spłonęło całkowicie – opisuje kpt. Skotnicki. Jak słyszymy, że budynku ewakuowanych zostało łącznie dziewięć osób. Poszkodowana została jedna osoba. – To mieszkaniec tej kamienicy, przewieziono go do szpitala w Inowrocławiu – mówi rzecznik inowrocławskich strażaków i dodaje, że poszkodowany to osoba niepełnosprawna.

Ewakuowane osoby znalazły tymczasowe schronienie – część z nich u swoich bliskich, a pozostali w lokalach zastępczych. Akcja gaśnicza na miejscu trwała niemal do godziny drugiej w nocy. Okoliczności pożaru wyjaśniają śledczy.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści