Bydgoszcz
8C
Słonecznie
65% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 8 • L 8
7C
Nd
8C
Pon
8C
Wt
5C
Sr
6C
Czw
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINocny wypadek na A1. Pięć osób poszkodowanych
wypadek-znak_maciej rejment
10.11.2018 | 08:48

Nocny wypadek na A1. Pięć osób poszkodowanych

Na zdjęciu: zdj. ilustracyjne

Fot. MR

Samochód ciężarowy zderzył się z samochodem osobowym na odcinku autostrady A1, pomiędzy węzłem Warlubie a węzłem Kopytkowo.

Do zdarzenia doszło wczoraj (9 listopada), kilkanaście minut przed północą. W wyniku zderzenia z autem osobowym ciągnik siodłowy z naczepą przewrócił się w poprzek i zablokował dwa pasy ruchu w kierunku Gdańska. Jak informuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej, w wypadku zostało poszkodowanych pięć osób, którymi zaopiekowali się ratownicy medyczni.

W trakcie usuwania skutków zdarzenia autostrada A1 była nieprzejezdna w obu kierunkach. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży, w tym samochody ciężkie ratownictwa technicznego i specjalistyczna grupa ratownictwa technicznego z województwa pomorskiego.

Na odcinku A1 pomiędzy Warlubiem a Kopytkowem wciąż panują utrudnienia w ruchu. Jak informuje dziennikarz Radia Gdańsk Robert Silski, mogą one potrwać aż do godziny 12:00.


Powiązane treści