Nocny wypadek w Bydgoszczy. Pijany kierowca zdemolował przystanek! [ZDJĘCIA]
Dodano: 08.05.2021 | 09:28Na zdjęciu: Do wypadku doszło przed północą.
Fot. Błażej Bembnista
W piątek późnym wieczorem doszło do wypadku w Fordonie. Samochód osobowy wjechał w wiatę przystankową i kiosk.
Służby ratownicze zostały powiadomione o zdarzeniu o godz. 23:22. Kierujący peugeotem 206 zjechał z jezdni na przystanek Twardzickiego/Kleina i uderzył w wiatę przystankową oraz kiosk, uszkadzając przy okazji także jedną lampę.
Na miejsce wysłano policję, straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Jak informują policjanci, 33-letni kierowca był pijany. Miał 1,8 promila alkoholu. Poszkodowana została jadąca na miejsca pasażera kobieta, która ostatecznie nie wymagała hospitalizacji.
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026
- Po meczu z Rybnikiem farbowali włosy. Wspominamy mecz Polonii Bydgoszcz sprzed ponad 20 lat - 21 czerwca 2026
- Hel, Kołobrzeg i Bory Tucholskie. Wracają wakacyjne pociągi - 19 czerwca 2026





















