Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowa edycja programu Aktywny senior 60+ w gminie Osielsko. Miejsca rozeszły się bardzo szybko

Dodano: 12.09.2023 | 07:58

Na zdjęciu: Wolnych miejsc już nie ma.

Fot. Pixabay

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Osielsku rozpoczyna nową edycję programu „Aktywny senior 60+”. Wolnych miejsc jednak już nie ma.

GOSiR informacje o naborze opublikował na swoim profilu społecznościowym w piątek (8 września). Na drugi dzień przekazano, że nie ma już wolnych miejsc. Jednocześnie zapowiedziano kolejne edycje programu.

W programie przewidziano zajęcia z instruktorem i dietetykiem: zajęcia dydaktyczne z zakresu żywienia, zajęcia na basenie, trening oporowy na hali sportowej.

– Rusza nowy program GOSiR Osielsko, dedykowany Seniorom, którzy pragną cieszyć się zdrowym i aktywnym życiem – informował Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Osielsku. –  „Aktywny Senior 60+” to inicjatywa, która stawia na zdrowie, ruch, edukację i zapobieganie m.in.: osteoporozie, otyłości sarkopenicznej oraz chorobom cywilizacyjnym. Każdy kto ukończył 60 r.ż. może wziąć udział w bezpłatnych zajęciach.

Ilość uczestników była ograniczona i wynosiła maksymalnie 30 osób. Zajęcia są nieodpłatne. Program będzie trwał 12 tygodni, a zakończenie ustalone jest na dzień 16 grudnia 2023 roku. Koordynatorem programu jest Katarzyna Sierant – dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Osielsku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments