Bydgoszcz
-1C
Słonecznie
80% wilgotność
Wiatr: 7km/h E
H -1 • L -1
-4C
Czw
-5C
Pt
2C
Sob
3C
Nd
-2C
Pon
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesNowa firma wkracza na bydgoski rynek IT. Otworzy biuro w Immobile K3
immobile k3 wizualizacja
17.09.2018 | 10:27

Nowa firma wkracza na bydgoski rynek IT. Otworzy biuro w Immobile K3

Na zdjęciu: Bydgoskie biuro Sii będzie się mieścić w powstającym biurowcu przy placu Kościeleckich.

Fot. Grupa Kapitałowa Immobile

Sii wkracza na bydgoski rynek. Firma z branży informatycznej otworzy swoją siedzibę w powstającym budynku biurowym Immobile K3 przy placu Kościeleckich.

Sii to spółka pochodząca z Francji. Jej polski oddział został otwarty w styczniu 2006 roku w Warszawie. Od tego momentu firma uruchomiła dziewięć biur na terenie całego kraju, w których pracuje ponad 3600 inżynierów. Sii specjalizuje się w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz inżynierii przemysłowej. Firma realizuje projekty dla klientów z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, Hi-Tech, energetyki i przemysłu. Spółka powstała w styczniu 2006 r. w Warszawie. Po 12 latach działalności Sii posiada w Polsce 9 biur. Kolejne z nich powstaje w Bydgoszczy – będzie on zlokalizowany w nowym budynku Immobile K3.

Jak przekazują władze firmy, otwarcie bydgoskiego oddziału planowane jest na 1 października. Sii prowadzi już rekrutacje na stanowiska deweloperów Java, .NET i Embedded, a także poszukuje testerów. Na początku w Bydgoszczy ma pracować 40, a docelowo 100 specjalistów z dziedziny informatyki. W Bydgoszczy zostanie zbudowany również zespół back office. Sii rekrutuje również osoby na stanowiska specjalistów ds. rekrutacji, business developerów, pracowników administracji i office management.

Powiązane treści