Nowa inwestycja mieszkaniowa w Bydgoszczy! Na razie – z aurą tajemniczości
Dodano: 29.06.2016 | 19:42Na zdjęciu: W budynku znajdzie się ok. 300 mieszkań.
Fot. materiały prasowe
Wczoraj po południu na fanpage’u pracowni architektonicznej Lines Architekci pojawiła się wizualizacja nowego budynku, który ma powstać w Bydgoszczy. Jednak, jak przypuszczały osoby oglądające powyższe zdjęcie, taki blok nie będzie wybudowany w Fordonie.
Obiekt ma być zlokalizowany blisko centrum miasta, koło wody, lecz nie rzeki Brdy. Pokazany na zdjęciu budynek to jeden blok, w którym znajdzie się ok. 300 mieszkań. Ponadto na dole udostępnione zostanie miejsce dla lokali usługowych oferujących przede wszystkim usługi osiedlowe. Być może pojawi się tam klub fitness.
– Klientem docelowym jest osoba, która poszukuje czegoś innego na rynku Bydgoszczy – mówi przedstawiciel firmy Lines Architekci. Realizacji tej inwestycji podjął się nowy deweloper, który w ten sposób zadebiutuje nie tylko w naszym mieście, ale i w całym kraju. Kto to jest i gdzie powstanie taki budynek? Tego dowiemy się wkrótce.
- Biznes w Plenerze, czyli wyjątkowe spotkanie przedsiębiorców z Kujaw i Pomorza [ZDJĘCIA] - 27 czerwca 2025
- Z oceanu prosto na Twój stół! Poznaj zalety dzikiego łososia - 26 czerwca 2025
- Pielęgnacja skóry po zabiegach laserowych – jak przyspieszyć regenerację? - 26 czerwca 2025