Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowa inwestycja nad Kanałem Bydgoskim coraz bliżej końca [ZDJĘCIA]

Dodano: 19.10.2020 | 09:00

Na zdjęciu: Realizacja inwestycji od początku prowadzona jest zgodnie z planem.

Fot. mat. autora

Pomiędzy ulicą Nakielską, a jednym z najciekawszych terenów zielonych w mieście, czyli parkiem nad Starym Kanałem Bydgoskim, powstaje nowa inwestycja Grupy Deweloperskiej PRES – Park nad Kanałem. Tereny te są świetnym miejscem spacerowym szczególnie w jesienne, słoneczne dni.

Grupa Deweloperska PRES to deweloper z ponad 10-letnim doświadczeniem. Firma działa na rynku bydgoskim i toruńskim. W tym czasie zbudowała między innymi kilka budynków wielorodzinnych w rejonie ulicy Glinki, a także wiele inwestycji w Toruniu. Park nad Kanałem to czwarta inwestycja tego dewelopera w Bydgoszczy. Obiekt jest budowany przy ulicy Nakielskiej 46.

Z zewnątrz elewację ograniczono do trzech kolorów – pomarańczowego, białego i szarego. Pierwszy kolor pojawi się na cegle klinkierowej, natomiast pozostałe na tynku. Wygląd zewnętrzny uzupełniać mają markizy, które zamontowane zostaną w wybranych mieszkaniach. Dzięki temu właściciele mieszkań w upalne dni będą mieli cień na swoich balkonach czy tarasach.

Realizacja inwestycji od początku prowadzona jest zgodnie z planem. Pozwoliło to ukończyć konstrukcję budynku po około roku.

Obecne prowadzone są prace wykończeniowe. Płytki ułożono na większości posadzek części wspólnych. Podobnie na schodach. Wykonawca montuje już barierki na schodach w klatce od strony parku. W dwóch klatkach zainstalowane są też windy. Na zewnątrz ku końcowi zbliżają się prace na elewacji.

Przekazanie kluczy już w kwietniu 2021! Dostępne mieszkania wraz z aktualnymi cenami można zobaczyć tutaj: http://www.deweloperserwer.eu/pres/List.aspx?ID_Investment=25&AspxAutoDetectCookieSupport=1