Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowa klubopiekarnia w Bydgoszczy. Powstała na tarasie Młynów Rothera

Dodano: 02.05.2023 | 09:55

Na zdjęciu:

Fot. mat. prasowe

Dotychczas na terenie Młynów Rothera działały lodziarnia Mały Domek oraz kawiarnia w Nowym Miejscu. Teraz nadszedł czas na klubopiekarnię Woda, która została otwarta na tarasie w ostatnią sobotę.

Młyny Rothera mają stać się miejscem spotkań, a otwarcie klubopiekarni idealnie wpisuje się w ten pomysł. Menu nowego lokalu ma bazować na naturalnych, świeżych składnikach – chlebie własnego wypieku (do zakupu także na wynos), autorskich konfiturach, przetworach, olejach czy suszonych owocach. W lokalu dostępne jest menu śniadaniowe oraz popołudniowe, nie brakuje także deserów.

– Dla całego naszego zespołu to bardzo ważne, że konsekwentnie udaje nam się rozwijać ofertę Młynów i odpowiadać na potrzeby mieszkanek i mieszkańców. To właśnie dla nich i z nimi tworzymy dobre miejsce na spotkania ludzi z kulturą, nauką i innymi ludźmi. Cieszymy się, że klubokawiarnia Woda na stałe zagości na tarasie Młynów, a wizyta w tym miejscu będzie stanowiła znakomite przedłużenie doświadczeń z Młynami. Trzymamy kciuki za działanie lokalu i jesteśmy pewni, że goście będą dopisywać! – dodaje Anna Czarnecka, kierowniczka Działu Komunikacji w Młynach.

Gospodarzem lokalu jest właściciel restauracji Monka mieszczącej się w Toruniu, który intensywnie pracuje już także nad otwarciem restauracji w Spichrzu Mącznym w Młynach, co ma nastąpić w drugiej połowie tego roku.

Podczas majówki (1-3 maja) klubopiekarnia Woda będzie otwarta od godz. 10.00 do ostatniego gościa. Podczas majówki Młyny zapraszają także na wystawę stałą „Węzły”, wystawy czasowe oraz na punkt widokowy.

Nowa klubopiekarnia w Bydgoszczy. Powstała na tarasie Młynów Rothera
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments