[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowa piekarnia na Kapuściskach. To kolejny punkt rodzinnej sieci z Bydgoszczy

Dodano: 25.10.2021 | 12:38

Na zdjęciu: Piekarnia Alimar otworzyła swój sklep na Kapuściskach.

Fot. nadesłane

W poniedziałek na Kapuściskach otwarte zostało nowe miejsce ze świeżym pieczywem. Swój kolejny punkt w Bydgoszczy otworzyła piekarnia Alimar.

Nowy sklep mieści się przy al. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 36/1 na bydgoskich Kapuściskach. To już ósmy punkt piekarni Alimar w Bydgoszczy. Obecnie prowadzi ją Bartosz Rudziński, który w ten sposób kontynuuje działalność dziadka i ojca. Podobnie jak oni został tytułowanym mistrzem piekarskim, choć zanim w pełni poświęcił się rodzinnej tradycji, grał w piłkę nożną. Osoby zainteresowane regionalnym futbolem mogą go kojarzyć jako obrońcę i kapitana Chemika Bydgoszcz.

Chleb oferowany w piekarni Alimar ukwaszany kwasem żytnim według tradycyjnej polskiej technologii wypiekany jest w Fordonie przy ul. ks. Szumana. W nowej piekarni można znaleźć też między innymi bułki i drożdżówki, które w dotychczas istniejących punktach cieszyły się dużym powodzeniem.

Piekarnia na Kapuściskach otwarta jest od poniedziałku do soboty w godz. 6:00 – 17:30

 

Nowa piekarnia na Kapuściskach. To kolejny punkt rodzinnej sieci z Bydgoszczy
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
1 rok temu

A co to darmowa reklama???

JezusMaria
JezusMaria
1 rok temu

tak ulicy Planu 6-letniego…Lech Kaczyński….hmmm to ten co nic nie zrobił szczególnego dla Polski a ciągle jego imieniem jakieś ulice, parki nazywają , nie wiedzieć czemu. Najmniej zasłużony dla Państwa Prezydent ze wszystkich po komunie, a robi się z niego jakiegoś maga…..

Gold Bull
Gold Bull
1 rok temu

A ja kupuję chleb w Żabce. Dziękuję 😁

Michał
Michał
1 rok temu

Kupuję w Alimarze chleb od lat i nie ma lepszego w Bydgoszczy

Jacacwaniak
1 rok temu

No i fajnie

Marcin
1 rok temu

On tylko rozwoźi chleb po sklepach 🍞 to piekarze robią chleb więc on ma tyle wspólnego z robieniem chleba co hydraulik z lataniem 😁