Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowa piekarnia w Fordonie. Otwarcie już w ten weekend!

Dodano: 31.01.2025 | 11:42

Na zdjęciu: Nowa piekarnia w Fordonie otworzy się już w ten weekend.

Fot. Błażej Bembnista

Nowa piekarnia w Fordonie. Nowo powstały lokal będzie serwował również jedzenie na miejscu. 

Otwarcie nowego lokalu w Fordonie ma nastąpić już w tę sobotę (1 lutego). Będzie to piekarnia, a także restauracja o nazwie Rozi, serwująca ormiańskie i gruzińskie specjały.

Lokal mieści się przy ul. Skarżyńskiego 7B w Fordonie. Nie będzie to pierwszy lokal tej sieci w naszym mieście, a już trzeci. Pozostałe piekarnie znajdują się przy ul. Gdańskiej 59 oraz Świętej Trójcy 30.

CZYTAJ TAKŻE: Co w ten weekend w Bydgoszczy? Stand-up, warsztaty i wiele innych atrakcji!

Nowa piekarnia w Fordonie – co tam zjecie?

W menu znajdziecie przede wszystkim pieczywo i wypieki – croissanty w różnych wersjach smakowych, chaczapuri, czyli tradycyjny gruziński zapiekany placek z serem i różnymi dodatkami do wyboru, bagietki, chleby, słodkie wypieki, oraz napoje np. lemoniady gruzińskie w różnych smakach.

Dostaniecie tam również szaszłyki z wieprzowiny i kurczaka, a także chinkali, czyli duże kołduny wypełnione bulionem w wersji z mięsem, ze szpinakiem i serem lub z twarożkiem i serem.

Julia Januszewska