Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowa restauracja Sielsko w Bydgoszczy. Jest data otwarcia

Dodano: 26.09.2023 | 10:48

Na zdjęciu: Restauracja Sielsko zostanie otwarta przy ul. Konnej w Myślęcinku.

Fot. mat. prasowe

Bardzo duże zainteresowanie wzbudziła informacja o planach otwarcia restauracji Sielsko Smaki Regionu w Bydgoszczy. Wiadomo już, od kiedy będzie można wybrać się do nowego lokalu w Myślęcinku.

Sielsko Smaki Regionu będzie znajdować się przy ul. Konnej 14, gdzie wcześniej mieściła się Karczma Kujawska Kummerówka. Nową restaurację będą prowadzić właściciele dwóch innych lokali, które działają już w naszym regionie: Restauracji Powidła Smaki Regionu w Czarnowie oraz Hotelu i Restauracji Dobre z Lasu w Solcu Kujawskim.

Smaki nowej restauracji można było poznać tydzień temu na Jarmarku Kujawsko – Pomorskim. Teraz nadchodzi czas na oficjalne zainaugurowanie działalności.

Otwarcie Restauracji Sielsko Smaki Regionu

Restauracja Sielsko Smaki Regionu w Bydgoszczy ma zostać otwarta 29 września. – Specjalizujemy się głównie w kuchni polskiej i czerpiemy z naszego regionu to, co najlepsze i najsmaczniejsze. Produkty, z których tworzymy nasze dania, staramy się pozyskiwać od lokalnych dostawców. Chcemy pokazać tradycję w nowoczesnej odsłonie.

Uroczyste otwarcie rozpocznie się o godz. 11:00 i potrwa do godz. 21:00. Na gości czekać będzie słodki stół degustacyjny przygotowany na tę okazję specjalnie przez cukierników.

Na sobotę, w tych samych godzinach, zaplanowano „Huczne otwarcie! Sielsko z muzyką na żywo”. O godz. 16:00, 17:00 i 18:00 będzie można posłuchać występów Anny Hnatowicz. Oferowane będą też wyroby z własnej wędzarni. Niedziela (11:00-20:00) to już czas na relaks. Między 13:00 a 16:00 zaplanowano animacje dla dzieci od LollyPolly.

Rezerwacje stolika w restauracji pod numerem 538-993-211

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments