Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowa rola Michała Żurowskiego. Będzie odpowiadał za szkolenie w KPZPN

Dodano: 20.12.2022 | 11:05

Na zdjęciu: Michał Żurowski będzie nowym szefem szkolenia KPZPN.

Fot. Archiwum

Były piłkarz, a obecnie szkoleniowiec IV-ligowej Wdy Świecie Michał Żurowski został nowym przewodniczącym wydziału szkolenia Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Decyzję w tej sprawie zarząd KPZPN podjął podczas wczorajszego (19 grudnia) posiedzenia. Żurowski zastąpił na tym stanowisku zmarłego pod koniec października br. Andrzeja Magowskiego. Jak informuje związek, Żurowski będzie także trenerem koordynatorem i zasiądzie w prezydium zarządu.

Żurowski pracował m.in. z kadrami wojewódzkimi z roczników 2002, 2003 i 2006, a obecnie pracuje z zawodnikami z rocznika 2009, jednocześnie od stycznia br. prowadzi także piłkarzy IV-ligowej Wdy Świecie. W swojej karierze zawodniczej występował m.in. w Unii Gniewkowo czy Zawiszy Bydgoszcz. – Będę kontynuował dobrze wykonywane obowiązki, a z czasem wdrażał nowe projekty w celu rozwoju szeroko pojętej działalności wydziału szkolenia K-PZPN – mówi Żurowski, którego wypowiedź cytuje oficjalna strona regionalnego związku piłkarskiego.

Dodajmy także, że Żurowski jest członkiem komisji ds. piłkarstwa amatorskiego i młodzieżowego PZPN.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
John
John
1 rok temu

Ciągnie sporo srok za ogon – widocznie mało płacą. Tyle funkcji, pożytku żadnego. Przy korycie ciągle te same nazwiska i gęby…….zero zmian, ludzi spoza układu.

Joahn 2
Joahn 2
1 rok temu

Panie „John”, szkoda, że nie ma Pan odwagi podpisać się z imienia i nazwiska pod artykułem. Tyle funkcji bo trener ma odpowiednie kwalifikacje i pasje. A takich ludzi jak Pan to nie szanuje, napisać anonimowo coś w internecie to zawsze pierwsi, ale żeby się ruszyć i coś zrobić to się nie opłaca, tak bardzo polskie zachowanie… Odezwie się Pan do trenera prywatnie, porozmawiacie merytorycznie.