Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowa Staropolska w Bydgoszczy. Trwają przygotowania do otwarcia

Dodano: 20.05.2023 | 09:10

Na zdjęciu: Trwają prace w lokalu usługowym, w którym działać będzie Staropolska.

Fot. ST

Sieć Staropolska wkrótce otworzy kolejny punkt w Bydgoszczy. Lokal na Górzyskowie jest właśnie w trakcie modernizacji.

Najnowszy punkt zostanie otwarty na Osiedlu Podniebne Ogrody przy ul. Żwirki i Wigury. Parę dni temu rozpoczęło się przystosowywanie jednego z tamtejszych lokali usługowych do otwarcia Staropolskiej.

Dotychczas na terenie nowego osiedla zajętych było kilka lokali usługowych, w których znajdują się butik, fryzjer, salon kosmetyczny oraz gabinet ginekologiczno – położniczy. Najbliższe piekarnia znajdowała się przy skrzyżowaniu ze Strzelecką – w lutym otwarto tam Piekarnię u Hanki.

Kiedy nowa Cukiernia Staropolska zostanie otwarta? Na razie nie jest to wiadome. Sieć informuje, że nastąpi to „już wkrótce”. Od kilku tygodni w tym rejonie trwa także budowa marketu sieci Aldi. Powstaje on przy skrzyżowaniu z Jaskółczą, naprzeciwko stacji Lotos.

Osiedle Podniebne Ogrody w Bydgoszczy

W ubiegłym roku oddane do użytku zostały trzy bloki mieszkalne przy ul. Żwirki i Wigury, natomiast w końcówce kwietnia rozpoczęło się przekazywane mieszkań w kolejnych trzech budynkach. Łącznie planowanych jest 21 bloków.

W ramach inwestycji deweloper Apro Investment ma także przeprowadzić prace drogowe przy ulicy Żwirki i Wigury. Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej, ma powstać infrastruktura dla pieszych, sygnalizacja świetlna oraz nowe zatoki autobusowe.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
1 rok temu

A gdzie dopisek „artykuł sponsorowany”?

Bolo
Bolo
1 rok temu

Będzie jakaś parada ulicami Bydgoszczy w związku z tak podniosłym wydarzeniem? Ranga wydarzenia równa ze skoszeniem trawnika w centrum miasta przez służby miejskie ale hehe wiadomo artykuł sponsorowany.