Bydgoszcz
1C
Lekkie opady śniegu
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h NNW
H 2 • L 1
2C
Pon
2C
Wt
3C
Sr
1C
Czw
1C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaNowa szkoła angielskiego na Wyżynach. Early Stage otwiera kolejną filię w Bydgoszczy
sponsorowany-szkola (1)
31.08.2020 | 10:38

Nowa szkoła angielskiego na Wyżynach. Early Stage otwiera kolejną filię w Bydgoszczy

Na zdjęciu: Nauka w Early Stage rozwija w uczniach zdolności rozumienia ze słuchu, czytania globalnego, pisania, a z czasem – swobodnej wypowiedzi.

Fot. Marek Wołynko

Na Wyżynach od września rusza nowy oddział Early Stage – szkoły języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Zajęcia będą odbywały się w szkole podstawowej nr 60 w godzinach dostosowanych do szkolnych planów lekcji uczniów. Dzięki temu rodzice nie będą musieli organizować dodatkowego czasu na dowożenie i odbieranie dzieci.

Szkoła Early Stage opiera swoją metodę skutecznej nauki języka na 10 supermocach. Każda lekcja obfituje w liczne przygody z muzyką, tańcem, teatrem, poezją rymowaną, projektami plastycznymi i multimedialnymi. Doświadczeni lektorzy pokazują dzieciom fascynujący świat nieznanych słówek i wyrażeń, które łatwo zrozumieć i zapamiętać dzięki sprawdzonym metodom.

baner-internetowy_1170x300_-2019-2(1)

Kurs angażuje wszystkie zmysły i uruchamia wyobraźnię, co umożliwia przyswajanie nowej wiedzy w sposób naturalny i zgodny z indywidualnym rozwojem każdego dziecka. Nauka w Early Stage rozwija w uczniach zdolności rozumienia ze słuchu, czytania globalnego, pisania, a z czasem – swobodnej wypowiedzi.

Uczniowie, którzy systematycznie uczą się w Early Stage od pierwszej klasy, kończą szkołę podstawową ze znajomością języka angielskiego na poziomie rozszerzonej matury!

Zapisy do filii trwają przez cały wrzesień i prowadzone są na stronie internetowej: www.earlystage.pl/pl/zapisy

W Bydgoszczy od kilku lat działają już dwie filie Early Stage – na osiedlu Leśnym i w Fordonie. Oprócz tego szkoła prowadzi zajęcia w Osielsku i w Niemczu.


Powiązane treści