Bydgoszcz
18C
Słonecznie
23% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSE
H 18 • L 18
14C
Wt
15C
Sr
15C
Czw
11C
Pt
12C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeNowe centrum logistyczne Fale Loki Koki otwarte [ZDJĘCIA]
Wojciech Domaracki, Waldemar Kotecki, Rafał Bruski - SF
10.05.2019 | 22:54

Nowe centrum logistyczne Fale Loki Koki otwarte [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Uroczystego otwarcia centrum dokonali: Wojciech Domaracki - dyrektor operacyjny PolWell, Waldemar Kotecki - założyciel marki i prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski.

Fot. Szymon Fiałkowski

Grupa Polwell, właściciel marki FaleLokiKoki ma nowy magazyn logistyczny. Otwarto je podczas uroczystości przy ul. Ołowianej na Osowej Górze.

Na początku był garaż. 26 metrów kwadratowych w Białych Błotach. Potem przeniesienie na ul. Jasną, a teraz siedziba na ul. Ołowianej i otwarcie najnowszego magazynu. Tak wyglądała historia i obecna działalność grupy Polwell. A i to nie koniec, bo w planach są kolejne inwestycje.

Nowo otwarte centrum dystrybucyjne mieści się przy ul. Ołowianej i ma powierzchnię ponad 7,5 tys. metrów kwadratowych, a łączna liczba półek kompletacyjnych przekracza 10 tys. W firmie pracuje 250 osób, a w całym kraju jest 78 sklepów firmy, która zajmuje się produkcją i dystrybucją kosmetyków oraz sprzętu branży fryzjerskiej. Inwestycja budowy hali trwała ponad dwa lata. O tym, jak ważne było to przedsięwzięcie mówi założyciel grupy PolWell Waldemar Kotecki. – To nowe centrum logistyczne jest dla nas mostem między potrzebami rynku, a tym jak możemy to spełnić. Dzięki niemu nie bylibyśmy w stanie spełniać potrzeb naszych klientów – nie ukrywa.

– To jest wielkie święto nie tylko dla firmy, która otwiera nową przestrzeń, ale i dla miasta. Krok po kroku wypełnia się przestrzeń gospodarcza – mówi prezydent Rafał Bruski. Zdaniem dyrektora operacyjnego Polwell Wojciecha Domarackiego, bydgoski magazyn będzie jednym z najnowocześniejszych w branży i regionie. – Zdaję sobie sprawę, że w Polsce i Europie powstają większe magazyny. Trudno w Polsce spotkać magazyny, w których wykorzystuje się tak różnorodne, nowoczesne technologie magazynowe dostępne w jednym obiekcie – dodaje.

Z Centrum Logistycznego możliwa będzie obsługa ok. 80 sklepów stacjonarnych Fale Loki Koki, 200 hurtowni i przeszło 20 tys. salonów fryzjerskich.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści