Bydgoszcz
16C
Niebo częściowo zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 6km/h WSW
H 16 • L 15
19C
Nd
17C
Pon
15C
Wt
14C
Sr
13C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeNowe centrum logistyczne Fale Loki Koki otwarte [ZDJĘCIA]
10.05.2019 | 22:54

Nowe centrum logistyczne Fale Loki Koki otwarte [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Uroczystego otwarcia centrum dokonali: Wojciech Domaracki - dyrektor operacyjny PolWell, Waldemar Kotecki - założyciel marki i prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski.

Fot. Szymon Fiałkowski

Grupa Polwell, właściciel marki FaleLokiKoki ma nowy magazyn logistyczny. Otwarto je podczas uroczystości przy ul. Ołowianej na Osowej Górze.

Na początku był garaż. 26 metrów kwadratowych w Białych Błotach. Potem przeniesienie na ul. Jasną, a teraz siedziba na ul. Ołowianej i otwarcie najnowszego magazynu. Tak wyglądała historia i obecna działalność grupy Polwell. A i to nie koniec, bo w planach są kolejne inwestycje.

Nowo otwarte centrum dystrybucyjne mieści się przy ul. Ołowianej i ma powierzchnię ponad 7,5 tys. metrów kwadratowych, a łączna liczba półek kompletacyjnych przekracza 10 tys. W firmie pracuje 250 osób, a w całym kraju jest 78 sklepów firmy, która zajmuje się produkcją i dystrybucją kosmetyków oraz sprzętu branży fryzjerskiej. Inwestycja budowy hali trwała ponad dwa lata. O tym, jak ważne było to przedsięwzięcie mówi założyciel grupy PolWell Waldemar Kotecki. – To nowe centrum logistyczne jest dla nas mostem między potrzebami rynku, a tym jak możemy to spełnić. Dzięki niemu nie bylibyśmy w stanie spełniać potrzeb naszych klientów – nie ukrywa.

– To jest wielkie święto nie tylko dla firmy, która otwiera nową przestrzeń, ale i dla miasta. Krok po kroku wypełnia się przestrzeń gospodarcza – mówi prezydent Rafał Bruski. Zdaniem dyrektora operacyjnego Polwell Wojciecha Domarackiego, bydgoski magazyn będzie jednym z najnowocześniejszych w branży i regionie. – Zdaję sobie sprawę, że w Polsce i Europie powstają większe magazyny. Trudno w Polsce spotkać magazyny, w których wykorzystuje się tak różnorodne, nowoczesne technologie magazynowe dostępne w jednym obiekcie – dodaje.

Z Centrum Logistycznego możliwa będzie obsługa ok. 80 sklepów stacjonarnych Fale Loki Koki, 200 hurtowni i przeszło 20 tys. salonów fryzjerskich.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści