[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Nowe informacje po tragedii na rondzie Inowrocławskim. Nie żyje dziewczynka [ZDJĘCIA]

Dodano: 14.06.2021 | 12:49

Na zdjęciu: Do tragicznego w skutkach wypadku na rondzie Inowrocławskim doszło w poniedziałek rano. Okoliczności zdarzenia ustalają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach potrącenia, do którego doszło dzisiaj (14 czerwca) o poranku na rondzie Inowrocławskim.

O tragicznym wypadku tuż po godzinie ósmej informował dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej i dodał, że w wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła stojąca przy przejściu dla pieszych kobieta, zaś mężczyzna został ranny.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci poinformowali o pierwszych, wstępnych ustaleniach dotyczących przyczyn tragedii. – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący seatem leonem, wykonując niewłaściwie manewr zmiany kierunku jazdy, doprowadził do zderzenia z volkswagenem passatem – mówi podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Jak słyszymy od policjantów, to właśnie po zderzeniu z seatem, vw passat zjechał na chodnik i potrącił dwoje pieszych, którzy czekali przy przejściu dla pieszych na zmianę świateł.

W wyniku tragicznego wypadku, śmierć na miejscu poniosła 12-letnia dziewczynka, natomiast na szczegółowe badania do szpitala przewieziono 83-letniego mężczyznę. Wszystkie okoliczności tragedii ustalają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Tymczasem ZDMiKP poinformował, że wskutek porannego wypadku, nie działa sygnalizacja świetlna na rondzie Inowrocławskim.

Nowe informacje po tragedii na rondzie Inowrocławskim. Nie żyje dziewczynka [ZDJĘCIA]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments