Bydgoszcz
15C
Niebo częściowo zachmurzone
75% wilgotność
Wiatr: 6km/h WSW
H 15 • L 14
19C
Nd
17C
Pon
15C
Wt
14C
Sr
13C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleNowe informacje w sprawie wypadku w regionie. Jest ofiara śmiertelna
wypadek borzymowice
02.12.2018 | 17:37

Nowe informacje w sprawie wypadku w regionie. Jest ofiara śmiertelna

Na zdjęciu: Zdjęcia z miejsca wypadku.

Fot. KMP Włocławek

Włocławscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśnią okoliczności niedzielnego wypadku drogowego na drodze powiatowej w gminie Choceń. Jedna z siedmiu osób, które wskutek niego odniosły obrażenia, zmarła.

Jak informowaliśmy dziś rano, na drodze powiatowej nr 2931 w miejscowości Borzymowice (powiat włocławski, gmina Choceń). doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – mercedesa klasy c i volkswagena polo. Jak informowała Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej, w wypadku rannych zostało siedem osób. Jedna z nich znajdowała się w ciężkim stanie.

PRZECZYTAJ PIERWSZE DONIESIENIA O WYPADKU W BORZYMOWICACH

Po południu Komenda Miejska Policji we Włocławku przekazała nowe informacje na temat zdarzenia. Niestety, pomimo udzielonej pomocy najbardziej poszkodowana osoba – 62-letnia pasażerska volkswagena – zmarła. Jak podał sierżant Tomasz Tomaszewski, do zdarzenia doszło dokoło godziny 9:20. Z wstępnych ustaleń wynika, że 34-latek, kierujący volkswagenem, jadąc od strony Boniewa podczas pokonywania łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym poruszał się mercedes.

Przeprowadzone przez policjantów sprawdzenie stanu trzeźwości wykazało, że obaj kierujący byli trzeźwi. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora badają okoliczności wypadku.


Powiązane treści