Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowe pomysły lokalnej firmy. Nie tylko dla fanów dwóch kółek

Dodano: 23.03.2022 | 11:07

Na zdjęciu: Nowe rozwiązania wprowadzane są nie tylko w zakresie produktów, ale i oferowanych usług serwisowych.

Fot. nadesłane

Początek wiosny to dla wielu osób również początek sezonu motocyklowego. Tuż przed pierwszym wyjazdem warto jednak sprawdzić swój sprzęt i akcesoria, takie jak kask czy odpowiednia odzież. I wtedy z pomocą przychodzi sklep i serwis motocyklowy Motofree.pl. Coś dla siebie znajdą tam nie tylko fani motocyklów.

Firma Motofree.pl prowadzi sprzedaż detaliczną części do skuterów, motocykli i quadów na terenie całej Europy. Działa na rynku już od ponad 10 lat, a swoją siedzibę ma w Koronowie przy ul. Okrężnej 6. Początkowo w jej ofercie znajdowały się tylko części i akcesoria motocyklowe, lecz wraz z biegiem czasu właściciel firmy stale rozszerza zakres swojej działalności.

Po ośmiu latach, funkcjonowania, w 2019 roku, uruchomiono serwis naprawy skuterów, motorowerów, motocykli oraz quadów (ATV). Ostatnio do oferty wprowadzone zostały również skutery, motorowery i motocykle firmy Barton oraz… hulajnogi elektryczne!

Alternatywa dla wysokich cen paliw

Pomył na szybkie i tanie przemieszczanie się do pracy można zrealizować właśnie przy pomocy hulajnogi elektrycznej, którą da się przejechać 25 km, 50 km lub nawet do 90 km na jednym ładowaniu. Wszystko zależy od danego modelu i zamontowanego w nim silnika oraz baterii. W razie czego sprzęt można szybko naładować przy wykorzystaniu zwykłego gniazdka lub wybierając jedno z coraz popularniejszych i darmowych stanowisk dla pojazdów elektrycznych.

Większości osób jazda na hulajnodze kojarzy się z pozycją stojąca. Jednak okazuje się, że można na niej też wygodnie siedzieć. Coraz więcej modeli wyposażonych jest w demontowalne siedzisko. Taka opcja może przydać się podczas dłuższych przejazdów oraz zaplanowanych wycieczek.

Hulajnoga, określana też mianem skutera elektrycznego, najlepiej sprawdzi się wiosną i latem, gdy pogoda za oknem sprzyja dłuższym pobytom na powietrzu.

Serwis motocyklowy Motofree.pl w opcji DOOR-TO-DOOR

Nowe rozwiązania wprowadzane są nie tylko w zakresie produktów, ale i oferowanych usług serwisowych. Przeglądy oraz naprawy skuterów odbywają się w budynku przy ul. Okrężnej. Od niedawna nie trzeba już dostarczać tam pojazdu na własną rękę.

Wraz z końcem grudnia do oferty wprowadzono usługę DOOR-TO-DOOR, w ramach której pracownik firmy odbiera pojazd od klienta, przywozi do warsztatu na naprawę, a następnie odwozi wprost pod drzwi właściciela. W ten sposób można zaoszczędzić nie tylko czas, ale też uniknąć dylematu, jak przetransportować popsuty motocykl.

Aby skorzystać z tej opcji, wystarczy skontaktować się z firmą i ustalić termin odbioru. Pozostałe produkty także można kupić online. Firma prowadzi sklep internetowy www.motofree.pl. Obecnie można w nim znaleźć ponad 22 500 różnego rodzaju przedmiotów, a liczba ta z dnia na dzień rośnie.

Bazujemy na bardzo bogatej ofercie, która codziennie zostaje rozszerzana o kolejne produkty. Warto więc zapoznać się bliżej z naszą propozycją, w której znalazły się takie elementy jak filtry, oleje, świece, uszczelki, lampy, elementy zawieszenia, układy napędowe, hamulcowe, wydechowe i wiele, wiele więcej – mówi właściciel Damian Wojdon, zapraszając do swojego sklepu!