Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
80% wilgotność
Wiatr: 6km/h WNW
H 2 • L 0
2C
Czw
-0C
Pt
-0C
Sob
-0C
Nd
-1C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaNowe życie Awangardy. Już w piątek wielkie otwarcie AVA 3.0!
xDSC04742bw-czerw - intensywne
28.03.2019 | 14:01

Nowe życie Awangardy. Już w piątek wielkie otwarcie AVA 3.0!

Na zdjęciu: Lokal mieści się w zabytkowej kamienicy tuż nad Brdą.

Fot. mat. klubu

Dobrze znany mieszkańcom Bydgoszczy klub przy Starym Porcie ma odzyskać swoją dawną świetność. Wszystko za sprawą nowego właściciela i załogi, którzy postanowili całkowicie odnowić lokal i rozbudzić go na nowo.

Największą i najbardziej zauważalną zmianą jest nazwa. Na budynku przy ul. Stary Port 21 już można zobaczyć czarno-czerwony, podświetlany szyld z napisem AVA 3.0. – Nowa nazwa ma budzić wśród dawnych klientów Awangardy wspomnienia dotyczące jego funkcjonowania sprzed lat i być jednocześnie prosta i wpadająca w ucho – wyjaśnia właściciel lokalu. Nazwa nawiązuję też do tego, że to trzecia odsłona tej urokliwej lokalizacji.

Jedyny lokal w Bydgoszczy, który posiada 3 poziomy, 3 bary, 2 didżejki i jest usytuowany w zabytkowej kamienicy będzie gościł u siebie klubowiczów w przedziale wiekowym, jaki w piątki i soboty odwiedzał to miejsce. Wciąż będzie można konsumować koktajle i drinki przygotowywane na bazie własnych przepisów syropów i przerobów. W piątki odbywać się będą imprezy dla osób powyżej 26 lat, a w soboty dla tych, którzy ukończyli 18 lat. W piątek na najniższym poziomie na gości zawsze będą czekać przeboje z lat 70′, 80′ i 90′. W planach załogi lokalu jest tworzenie imprez cyklicznych. Właściciel nie wyklucza też otwarcia lokalu w inny dzień tygodnia i tworzenia imprez dla jeszcze jednej grupy wiekowej.

Ograniczenia wiekowe nie będą obowiązywać podczas wielkiego otwarcia klubu zaplanowano na 29 i 30 marca br. Dwudniowa impreza ma obfitować w atrakcje i niespodzianki. Jedną z nich są muzycy. W piątek gwiazdą wieczoru będzie skrzypaczka D-JO Violin, a w sobotę trio trębaczy – Kat Horns. Muzyków, jeśli pozwoli na to pogoda, będzie można spotkać wcześniej w okolicy klubu i ulicy Mostowej, gdzie wspólnie z hostessami będą zapraszać do odwiedzin nowego lokalu. Przed wejściem do klubu pojawi się nietuzinkowe auto reklamowe, przy którym będzie można robić zdjęcia. Oczywiście w trakcie imprez pojawią się również rezydenci klubu: w piątek DJ Bart-e, a w sobotę dołączy do niego DJ Marcuss. Obie imprezy rozpoczną się o godz. 21:00. Bilety wstępu wynoszą 20 zł na każdy dzień. Spektakularne otwarcie będzie widziane nawet z kosmosu!

Zapraszamy do bezpłatnej rezerwacji na dwudniowe otwarcie – mówią przedstawiciele klubu. Dokonać jej można pod numerem telefonu 535 990 991. Ten numer warto sobie zapisać także przy okazji innych wydarzeń. W klubie można dokonać rezerwacji na urodziny, wieczory panieńskie oraz imprezy zamknięte. Spotkania w klubie można zorganizować w dowolnie wybranym dniu. Do dyspozycji klientów jest cały lokal, jak i jego poszczególne piętra czy oddzielny VIP ROOM na 25 osób z niezależną łazienką, prywatnym barem oraz osobnym parkietem do tańczenia. Szczegółowe opisy oferowanych przez klub atrakcji dostępne są na stronie internetowej: https://ava3.pl/

Nowy właściciel postawił na renowacje obiektu, podniesienie poziomu obsługi, rozwinięcie obsługi i bezpieczeństwo gości – podkreśla manager lokalu i dodaje, że w planach jest jeszcze wiele atrakcji. Jakie? Tego dowiedzą się wszyscy, którzy będą obserwować stronę lokalu na Facebooku AVA 3.0

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści