Bydgoszcz
3C
Niebo częściowo zachmurzone
88% wilgotność
Wiatr: 6km/h WSW
H 4 • L 2
5C
Czw
5C
Pt
5C
Sob
7C
Nd
6C
Pon
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesNowi najemcy Outlet Center Bydgoszcz. Budowa weszła w końcową fazę
Outlet Center Bydgoszcz
16.02.2018 | 01:28

Nowi najemcy Outlet Center Bydgoszcz. Budowa weszła w końcową fazę

Sprawdzamy, kiedy powinno nastąpić otwarcie pierwszego centrum outletowego w Bydgoszczy.

Na zdjęciu: Inauguracja funkcjonowania Outlet Center przewidziana jest na wiosnę br.

Fot. mat. prasowe / archiwum

Sklep Martes Sport, plac zabaw przygotowany przez firmę RO-AN, a także mniejsze punkty biura podróży Sun Travel, Świata GSM oraz eSmoking World – to najnowsza lista najemców, którzy pojawią się w powstającym przy ulicy Fordońskiej Outlet Center. – Do końca miesiąca sfinalizowane zostaną umowy najmu na wszystkie duże powierzchnie – zapowiada Magdalena Bandurska, dyrektor ds. komercjalizacji.


CZYTAJ TAKŻE: Outlet Center Bydgoszcz powstaje przy ulicy Fordońskiej. Jak przebiega budowa?


Do grona dużych najemców z pewnością można zaliczyć wspomniany Martes Sport. Sieć otworzy już czwarty sklep w centrach należących do ADV Por Property Investment (grupa, w skład której wchodzi inwestor bydgoskiego obiektu – Outlet Center Retail Management). Tym razem zajmie on powierzchnię przekraczającą 800 metrów kwadratowych. – Udało nam się zbudować, bardzo pożądaną przez klientów, szeroką ofertę sportową reprezentowaną przez najważniejsze na polskim rynku marki – przekonuje dyrektor Bandurska.

Oferta usługowa poszerzyła się kilka dni temu o propozycję firmy RO-AN z Gdańska, która od ponad dwóch dekad zajmuje się tworzeniem i zarządzaniem placami zabaw w centrach handlowych. Nie będzie to jej bydgoski debiut, bowiem posiada już swój punkt w Zielonych Arkadach.  W Outlet Center zajmie powierzchnię przekraczającą 100 mkw. Podobną powierzchnię zajmą łącznie mniejsi najemcy, z którymi dopiero co podpisano umowy. Mowa o wspomnianych: Sun Travel, Świat GSM oraz eSmoking World.

Budowa zasadniczej części outletu, którego powierzchnia łączna przekroczy 15 tysięcy mkw., zmierza już do końca. Lokale przekazywane są kolejnym firmom w celu wykonania ostatecznych aranżacji. Trwają również roboty wykończeniowe przy elewacji, a także prace budowlane na parkingu. – Intensywnie pracujemy nad rozszerzeniem oferty gastronomicznej i drugą fazą projektu – dodaje Magdalena Bandurska. Pod tym ostatnim stwierdzeniem kryje się powstanie towarzyszącego outletowi parku handlowego.

Otwarcie Outlet Center Bydgoszcz przewidziane jest na wiosnę. Jego dokładny termin nie jest jeszcze znany.


Powiązane treści