[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Noworoczne wyzwania w Piekarni-Cukierni Poćwiardowski

Dodano: 01.03.2021 | 15:24

Na zdjęciu: Cukiernicy nieustannie opracowują receptury nowych produktów, które zachwycają podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Fot. Szymon Makowski

Początek roku to dla każdego z nas czas, w którym podejmujemy wiele nowych wyzwań. Tak też jest w Piekarni Cukierni Krzysztof Poćwiardowski. Również i my, wychodząc naprzeciw naszym klientom oraz ich oczekiwaniom, staramy się poszerzać naszą ofertę. 

Nasi cukiernicy nieustannie opracowują receptury nowych produktów, które zachwycają podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy. Na pewno będą to ciasta deserowe takie jak rolady czy babeczki oraz pieczone ciasta z owocami sezonowymi. Już teraz w sprzedaży pojawia się rolada z musem malinowym, która podbija serca naszych klientów. Nie zapominajmy jednak o naszych dotychczasowych szlagierach, które wciąż cieszą się uznaniem. Są to nasze serniki proponowane w wielu odsłonach, takich jak sernik z kawałkami deserowej czekolady nazwany przez nas „Pychotką, czy też sernik z bezą oraz seromak, który ma również rzeszę swoich fanów.

Niezmiennie dużym powodzeniem cieszą się nasze babeczki z kremem budyniowym, owocami sezonowymi, cytrynowe, z musem malinowym, kremem cytrynowym lemon-curd zwieńczone delikatną włoską bezą, które zawsze szybko znikają z witryny. Całkiem niedawno w naszej ofercie pojawiły się serduszka wypełnione kremem na bazie białej czekolady z malinami i konfiturą malinową. Jest to produkt okolicznościowy, który pojawia się u nas tylko na specjalne okazje. Niebawem, bo już 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet i z tej okazji nasi cukiernicy przygotowują dla państwa nasze serduszka, po które serdecznie zapraszamy.

Piekarnia Cukiernia Krzysztof Poćwiardowski może pochwalić się nie tylko słodkościami. Warto również wspomnieć o naszych kanapkach. Wychodząc na przeciw zapracowanym, spóźnionym i głodnym, przygotowaliśmy bogatą ofertę świeżych kanapek. Jajko-bekon ze świeżymi warzywami i sosem miodowo-musztardowym jest idealna na pożywne śniadanie do pracy. Na piątkowe śniadania w naszej ofercie mamy pastę z makreli. A dla wegetarian proponujemy kanapkę z pasztetem warzywnym sporządzanym z soczewicy i ciecierzycy podawanym z sosem czosnkowym i świeżymi warzywami.

Serdecznie Zapraszamy!