Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowości w Multikinie – propozycje na wielkanocny weekend i nie tylko!

Dodano: 26.03.2024 | 12:00

Na zdjęciu: Nowości w Multikinie

Fot. Alicja Chrobak / archiwum

Nowości w Multikinie – m.in. Godzilla x Kong: Nowe imperium”, „Civil War” i „Spy X Family Code: White” . Poza tym, kina sieci Multikino mają dla widzów wiele filmowych propozycji na wielkanocny weekend!

Z dobrych informacji – 30 i 31 marca kina będą otwarte od 14.00 do 22.00, a 1 kwietnia od 10.00 d0 22.00. W repertuarze widzowie znajdą między innymi takie filmy jak: „Diuna: Część druga”, „Biała odwaga”, „Budda. Dzieciak ‘98”, „Kung Fu Panda 4” i „Za duży na bajki 2”.

Natomiast od 29 marca do 1 kwietnia na najmłodszych kinomanów czeka wspaniała przygoda – „Podróże z Albertem”. Jednak seanse odbędą się jedynie w wybranych kinach.

Już jutro (27 marca), w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo film „Godzilla i Kong: Nowe imperium”. Kinowe monsterwersum firmy Legendary Pictures, po wybuchowym widowisku Godzilla vs. Kong, prezentuje zupełnie nową przygodę. Potężny Kong i przeraźliwy Godzilla są zmuszeni stawić czoło kolosalnemu, nieodkrytemu zagrożeniu, kryjącemu się w naszym świecie. Stawia ono pod znakiem zapytania istnienie potworów… oraz nasze. „Godzilla i Kong: Nowe imperium” dokładniej zgłębia historię tych tytanów oraz ich początki, jak również tajemnice Wyspy Czaszki i nie tylko. Jednocześnie ukazuje mityczną batalię, która przyczyniła się do powstania tych niezwykłych istot i związania ich losu z ludzkością już na zawsze.

Nowości w Multikinie - propozycje na wielkanocny weekend i nie tylko!

Multikino rozpoczęło również przedsprzedaż biletów na film akcji „Civil War” w reżyserii Alex Garland. Produkcję będzie można zobaczyć we wszystkich kinach sieci Multikino wieczorem od 11 kwietnia. Film oficjalnie wejdzie na wielkie ekrany 12 kwietnia. „Civil War” wyprodukowało studio A24 i jest to najdroższa (70 mln dolarów) do tej pory produkcja tego kultowego amerykańskiego studia.

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w ogarniętych chaosem wojny domowej Stanach Zjednoczonych. Fotografka wojenna (Kirsten Dunst) wraz z grupą dziennikarzy próbuje dostać się do Waszyngtonu, będącego centrum dramatycznych wydarzeń. W obsadzie filmu oprócz Dunst („Psie pazury”, „Na pokuszenie”) znaleźli się Cailee Spaeny („Priscilla”), Stephen McKinley Henderson („Diuna”), Jesse Plemons („Psie pazury”), Wagner Moura („Narcos”) i Nick Offerman („Devs”, „The Last of Us”).

Nominowany do Oscara Alex Garland to jeden z najciekawszych wizjonerskich reżyserów współczesnego kina. Oprócz takich filmów jak „Ex Machina”, „Anihilacja” czy „Men”, jest również twórcą serialu s.f. „Devs” i autorem scenariusza „28 dni później” w reżyserii Danny’ego Boyle’a. Garland jest również pisarzem. Jego pierwsza powieść „The Beach” („Niebiańska plaża”) szybko zyskała status kultowej i została zekranizowana przez Danny’ego Boyle’a z Leonardo DiCaprio w roli głównej. „Civil War” to kolejna po „Ex Machina” i „Men” współpraca Garlanda ze studiem A24.

Multikino rozpoczęło także przedsprzedaż biletów na film anime „Spy X Family Code: White” w reżyserii Kazuhiro Furuhashi. Produkcja wejdzie do kin 26 kwietnia i będzie można ją zobaczyć we wszystkich kinach sieci Multikino w Polsce.

W filmie „Spy X Family Code: White” on jest szpiegiem, a ona jest zabójczynią. Loid i Yor prowadzą podwójne życie, jednocześnie udając idealną rodzinę. Jednak ich adoptowana córka Anya, telepatka, wie o ich ekscytujących sekretach. Pod przykrywką zabrania rodziny na weekendowy zimowy wypad, Loid pracuje nad swoją obecną misją. Operacja Strix okazuje się być trudna, zwłaszcza że Anya przypadkowo się w nią wplątuje i inicjuje wydarzenia, które zagrażają pokojowi na świecie!

CZYTAJ TAKŻE: Co w tym tygodniu w Bydgoszczy? Urodziny Mózgu, warsztaty Wielkanocne i nie tylko! 

Nowości w Multikinie – kwiecień z „OFFowymi czwartkami”!

Projekt „OFFowe czwartki” w kwietniu rozszerzy regularny repertuar o filmy festiwalowe i produkcje niekomercyjne. 4 kwietnia widzowie będą mogli zobaczyć „Perfect Days”, 11 kwietnia „Lupin III: Zamek Cagliostro”, 18 kwietnia „Pamięć”, a 25 kwietnia „Chłopaki nie płaczą”.

„Perfect Days” to nominowany do Oscara film, który zmienia codzienność w magię. Wim Wenders w sposób szczery, bezpretensjonalny i z poczuciem humoru snuje opowieść o odkrywaniu spokoju, sensu i piękna w życiu. Bohaterem filmu jest japoński everyman – mieszkający we współczesnym Tokio Hirayama, który na co dzień zajmuje się sprzątaniem miejskich toalet. To człowiek małomówny i zamknięty w sobie, jednak przepełniony miłością do świata i innych. Podążając za bohaterem, odkrywamy kolejne rytuały, w które angażuje się on z całkowitym oddaniem.

„Lupin III: Zamek Cagliostro”. Lupin III ze swoim partnerem Jigenem rabują Zamek Cagliostro, w środku którego odnajdują uwięzioną księżniczkę. Lupin, wnuk legendarnego 'dżentelmena włamywacza” Arsene Lupina przybywa do Europy, gdzie zamierza rozwikłać jedną z najtrudniejszych zagadek w swojej karierze. Z czasem okazuje się, iż Lupin trafił na trop spisku, który swoimi korzeniami sięga kilkaset lat w przeszłość.

„Pamięć”. Sylvia jest pracownikiem socjalnym, prowadzi proste i uporządkowane życie – córka, praca, spotkania AA. Sytuacja ulega zmianie, gdy wraca ze zjazdu absolwentów liceum, a jej śladem podąża Saul. Niespodziewane spotkanie będzie miało głęboki wpływ na ich oboje, otwierając drzwi do przeszłości.

„Chłopaki nie płaczą”. Kuba, młody skrzypek, który trafia w sam środek gangsterskich porachunków.

0 0 votes
Article Rating
Julia Januszewska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments