Bydgoszcz
4C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H 5 • L 3
13C
Czw
9C
Pt
8C
Sob
4C
Nd
7C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaNowy etap budowy istotnej drogi w Fordonie. Dojazd do Centrum Onkologii będzie utrudniony
ulica Akademicka Bydgoszcz
15.03.2017 | 20:29

Nowy etap budowy istotnej drogi w Fordonie. Dojazd do Centrum Onkologii będzie utrudniony

Zmiany w organizacji ruchu w rejonie szpitala potrwają do połowy kwietnia.

Na zdjęciu: Zmotoryzowani chcący dojechać do Centrum Onkologii będą musieli dotrzeć do niego przez ulicę Akademicką i dalej ul. Romanowskiej.

Fot. Eryk Dominiczak / archiwum

Budowa ulicy Matki Teresy z Kalkuty wkracza w kolejną fazę. Przez najbliższy miesiąc ruch w rejonie skrzyżowania z ulicą Izabeli Romanowskiej będzie funkcjonował według zmienionych zasad.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tramwaj do Fordonu okiem youtubera. „Jest naprawdę szybki” [WIDEO]

Na wspomnianych skrzyżowaniu rozpoczną się prace związane z branżą wodno-kanalizacyjną na dużych głębokościach, stąd konieczność ograniczenia ruchu i zmiana jego organizacji. Od czwartku, 16 marca aż do Niedzieli Wielkanocnej (16 kwietnia) ul. Matki Teresy z Kalkuty będzie na odcinku prowadzącym do Centrum Onkologii (za skrzyżowaniem z ul. Roentgena) dostępna jedynie dla autobusów komunikacji miejskiej, pojazdów budowy i służb miejskich.

W nadchodzących tygodniach dojazd samochodów osobowych do ul. Romanowskiej i Centrum Onkologii będzie możliwy jedynie od strony ulicy Akademickiej.

Nadal obowiązywał będzie również objazd do ul. Pod Skarpą z wykorzystaniem właśnie ul. Akademickiej, a następnie ul. Korfantego.


Powiązane treści