Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 5 • L 5
3C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
2C
Nd
0C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONInwestycjeNowy inwestor w strefie gospodarczej. Zakupił grunt
09.03.2017 | 15:43

Nowy inwestor w strefie gospodarczej. Zakupił grunt

Już podpisano akt notarialny.

Na zdjęciu: Widok strefy z lotu ptaka.

Fot. Urząd Miasta w Inowrocławiu

Kolejna firma zdecydowała się prowadzić swoją działalność w Inowrocławskim Obszarze Gospodarczym. Działkę o powierzchni 0,45 hektara zakupiła firma J-Truck.

W czwartek podpisano akt notarialny pomiędzy Prezydentem Miasta Ryszardem Brejzą a właścicielem firmy. Nowy nabywca działki zapłacił za nią 225,1 tysiąca złotych. Na zakupionym terenie powstanie budynek magazynowo-warsztatowy wraz z zapleczem biurowo-socjalnym. Nabywca zobowiązał się do zakończenia realizacji inwestycji w terminie 3 lat od dnia zawarcia umowy sprzedaży.

J-Truck to firma specjalizująca się w konserwacji i naprawie samochodów ciężarowych firma kupiła blisko półhektarowy grunt w Inowrocławskim Obszarze Gospodarczym. Jest to już kolejne przedsiębiorstwo, która zdecydowało się na zainwestowanie w Inowrocławskim Obszarze Gospodarczym. W Strefie Północnej zlokalizowana jest już firma produkująca m.in. mobilne ekrany ledowe oraz hurtownia materiałów budowlanych, natomiast w Strefie Zachodniej funkcjonuje Zakład Tworzyw Sztucznych.

Rozmawiamy z siedmioma kolejnymi firmami, które są zainteresowane kupnem gruntów na terenie naszego obszaru – mówi zastępca prezydenta miasta Ewa Witkowska.


Powiązane treści