Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 6 • L 4
6C
Wt
7C
Sr
5C
Czw
6C
Pt
6C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczGastronomiaNowy lokal Pizza Hut w Bydgoszczy! Tym razem nie w galerii, a na jednym z osiedli
pizza hut bydgoszcz wyżyny ku wiatrakom 42
13.12.2018 | 19:42

Nowy lokal Pizza Hut w Bydgoszczy! Tym razem nie w galerii, a na jednym z osiedli

Na zdjęciu: Pizza Hut.

Fot. mat. prasowe

Pizza Hut niebawem otworzy trzeci lokal w Bydgoszczy. Tym razem na Wyżynach.

Jedna z największych amerykańskich sieci restauracyjnych (firma powstała w 1958 roku w stanie Kansas, obecnie ma siedzibę w Teksasie) ma obecnie swoje punkty w centrum handlowym Focus Mall oraz w Zielonych Arkadach. Teraz sieć przygotowuje się do otwarcia kolejnej placówki w Bydgoszczy – tym razem nie w galerii handlowej, a w pasażu handlowym przy ulicy Ku Wiatrakom 42 na osiedlu Wyżyny – niegdyś mieścił się w nim Leader Price czy sklep RTV/AGD Avans, a obecnie jest m.in. Biedronka.

Warto dodać, że w nowym punkcie sieci będzie można zamawiać pizzę z dowozem. Przedstawiciele Pizza Hut poszukują pracowników nie tylko na stanowisko pracownika restauracji, ale też kierowcy/dostawcy. Obecnie trwają przygotowania do otwarcia lokalu – kilkanaście dni temu właściciel pasażu przy Ku Wiatrakom – spółka SWPF Fairway – otrzymała pozwolenie na przebudowę wraz ze zmianą sposobu użytkowania lokalu w celu utworzenia tam pizzerii.

Pizza Hut tym samym reaguje na ruch konkurencyjnej sieci – Dominos Pizza. Ta firma posiada w Bydgoszczy trzy lokale – do istniejących przy ulicy Juliusza Kossaka na Szwederowie i Marii Skłodowskiej-Curie na Bartodziejach niedawno dołączył punkt w Fordonie, przy ulicy Skarżyńskiego. Mieści się on w pasażu handlowym marketu Carrefour.

LOKALIZACJA NOWEGO LOKALU PIZZA HUT W BYDGOSZCZY


Powiązane treści